Přihlášky na JeLyMana 2013:
. : : Jak se přihlásit ?
  • On-line na této stránce (doporučujeme).
  • E-mailem na adrese jelyman@ssu.cz
  • Při prezentaci v den závodu.

>> On-line přihláška <<

. : : Startovné ?
  • 170 / 220,- Kč (40 km) a 120 / 170,- Kč (20 km), žákovské kategorie zdarma
  • Výše startovného: přihláška předem / přihláška u prezentace
  • Startovné je možno uhradit v hotovosti na prezentaci.
. : : Seznam on-line přihlášených závodníků :
Medlík JanV1LKT 80 Šumperk
Valigura MartinV1 Hradečná
Diblík RobertV1CONTI-RSC
Stohr RadimV1CONTI-RSC
Bednarský JiříV3Šumperk
Włodzimierz RogulaV3--
Kovář DanielV1Enjoy sport
Černoch Jakub V1Jeseničtí lyžníci
Hudeček DušanV2Jeseničtí lyžníci
Mališová KarlaZ3USK Praha
Bednarský VojtěchDMCK Morava
Jedličková JanaZ2SK Žamberk
Opatrný ZdeněkM1--
Maťátko MiloslavV2SKI OB Šternberk
Maťátková MarcelaZ2SKI OB Šternberk
Kechrt TomášM1cyklo Polách
Králová HanaZ1--
Nováčková DanielaZ2--
Rončáková DagmarZ2Fortex Ski Moravský Beroun
Rončák JanV2Fortex Ski Moravský Beroun
Klusoň JanM1VSŠK MFF UK Praha
Šopík VítězslavM1Ski RD Rýmařov
Axmann DavidV1Jedlí
Axmann OndřejV1Jedlí
Axmann ZdeněkV3Jedlí
Zelenský FilipV1LRT
Novotný ViktorM1Fenix ski team Jeseník
Jemelka VojtěchM1Hodolany
Bedeč JanDMFenix Ski Team Jeseník
Medlík CtiradV3ASPV OA Šumperk
Chuděj MarekV2Jeseničtí lyžníci
Žáčik JosefV1--
Jirka MichalM1Sportovní klub Ptení
Pustina PavelV1CSPK Kofola - Tatranka
Štěpánek TomášV1Hlušovice RUN
Machalická Libuše Z2Fortex SKI Moravský Beroun
Uhmannova EliskaZ1--
Halama JakubM1KSU
Zimmermann PavelM1Tatran Litovel
Cenker JanDM--
Tomeček Václav M3--
Tomečková ZuzanaZ1--
Tomeček KarelM1--
Andrýsek Petr M2Ski RD Rýmařov
Čmakal FrantišekV1Polách a syn
Zoubele Jiří V4AZ Ekotherm
Vyčítalová JanaZ1ACS Drak Vrbno
Vepřek ZdeněkV4IKOS Zábřeh
Kochwasser FrantišekV4IKOS Zábřeh
Krejsa IvanV4IKOS Zábřeh
Kukula Zdenek ml.V1--
Hašek VáclavV4CSS Sudkov
Zítka JiříV3Fortex Moravský Beroun
Cabrnoch JakubV1Marina 1
Prášil VítězslavM1Rossignol Racing Team
Palasová KatarínaZ1GŘF Empire
Ivánek MartinM1GŘF Empire
Uhmann ml. PetrM1KOS Tesla Brno
Jiráska JanV3Horní Lipka
Komárková EvaZ3Cyklo Polách a syn
Najdekr PavelM1VSK Univerzita Brno
Spisar MartinM1SK K2 Prostějov
Sedláčková KateřinaZ1Fortex Ski Moravský Beroun
Bartoš AntonínV1SKP Šumperk
Hloušková MarcelaZ1Fortex Ski Moravský Beroun
Roháček JanV1XC SPORT.CZ
Jedlička VáclavM3SK Žamberk
Janů PetrM4Loko Zábřeh
Uhmann PetrV4KOS - TJ Tesla Brno
Tvrdá ZdeňkaZ3SK Hranice
Axmann KarelV1SKI OB Šternberk
Navrátil FrantišekM4HORO Klub Olomouc
Matušů JaroslavM1--
Klimková Adriana DZSK UP Olomouc
Klimek DavidDMSK UP Olomouc
Srovnal OtakarM1Lokomotiva Zábřeh
Srovnalová LibušeZ3Lokomotiva Zábřeh
Srovnal OtakarM4Lokomotiva Zábřeh
Horvát PetrV1Severka Šumperk
Horvát PetrV1Plavecký klub Zábřeh
Diblík MilanM2Sokol Líšnice
Smatana MilanM1Jeseničtí lyžníci
Gabrhel VladimírV1Sokol Šternberk
Tomecek VaclavM3Toma OLomouc
Kužela MichalM1PROTI VĚTRU
Malina JakubM1Přerov
Gajdečka VladimírM2ORLI Ostrava
Urbášek JiříV3Goofy Ociz Krnov
Ščerba MarekM2Duke Corporation
Šrámek JaromírM3KVS Šumperk
Liška PavelM2FORT SMC Ústí nad Orlicí
Pokorný MichaelM1Alpský klub Brno
Smékal VladimírV4Kojetín
Kučírek JiříV4Kojetín
Ženčák Jaroslav V3ASPV OA Šumperk
Krejsa Tomáš M1Renovak Rensport
Šesták JanV3Kroměříž
Šalmík PavelM2Ski RD Rýmařov
Smékal OndřejV1--
Gerhard TomášM2Ski RD Rýmařov
Horyna RomanM1KVS Pozlovice
Zifčák RobinM1Ski Fortex Moravský Beroun
Kukula ZdenekM4STAVIVA eMKo
Kukulova MartinaDZSTAVIVA eMKo
Kukula MarcelV1STAVIVA eMKo
Gregora MilanM2Activity Lanškroun
Ondráček LiborV2--
Šimeček PavelM1O-Mikron
Wiedermann ZdeněkV3Silný team Unčov
pospíšil miroslavM3hsts věrovany
Lužný FilipV1Triatlon team Opava
Lužný IvoV2TTC olomouc
Pokorný MartinV1Olomoucký kraj - Myslechovice
Malínek PetrV1UHS
Vanke VilémM3--
Knotek OndřejV1Esenbáci Jeseník
Doleček MartinM1SK Žamberk
Fáber ViliamM33D Fitness Race
Vepřek RadomírV3AZ-EKOTHERM
Jakub ŽůrekDMUničov
Žůrek MilanV2Uničov
Košárek Pavel M2SK Jamnice
Košárková IvaZ1OK Sparta Praha
Petřík KarelM2--
Krtička JanM1KOB Konice
Sobala MiroslavV3CYKLOTJPísečná
Kos MichalV2SKP Rychnov nad Kněžnou
Hlaváček ZdeněkV3SKP Rychnov nad Kněžnou
Hrobař Rudolf V4SKP Rychnov n.Kn.
Kupka JanM1KP Ostrava
Otrusina JiříV1XCSPORT.cz
Kika RomanM2--
Mynář MiroslavM2TriSK Olomouc
Jelínek JaroslavM1SKP Šumperk
STEFANIUK MARIUSZV2Ironada OPOLE
Roubalík RadovanM2Fortex ski Moravský Beroun
Tomaštík PavelV1--
Mgr.Zbořil JiříV4MOTO KLUB Dvorce
Jirásko ZdeněkM3Kschanda ski
Mitáš JiříV3--
Roleček JakubV1--
Wiśniewski JerzyV4JerzyWiśniewskiBikeTeam
Konarik DavidM1CSC Sumperk
Tempír FrantišekV4Sokol Štíty
Komárek BedřichM3Hlubočky
Krátký FrantišekV4Jiskra Králíky
Kuběnka VladislavV4Ski klub Šumperk
Hanuš JanV4Ski klub Šumperk
Kondé MiroslavM3Ski team Krásné Pole
Maćków JerzyV2JerzyWiśniewskiBikeTeam
Petřivalský MarekV2SKI OB Šternberk
Sadílek OtaM4Activity Lanškroun
KATARZYNA GWIAZDOŃZ3--
Sporek MiroslavM3--
Brunclík IvoV3Slovan Špindlerův Mlýn
Saňák MartinV1SK Dama Sport Šumperk

Počet on-line příhlášených závodníků : 156