JeLyMan 2001
 
     Závod se jel zároveň jako přebor Jesenické župy a veřejný závod. Pořadí v župním přeboru je uvedeno vždy v samostatném sloupečku. Výsledky ŽP a veřejného závodu jsou níže.
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.348Posker TomášV1/11980Fenix Ski Team JeseníkJŽ/11:20:47 
2.336Klein PetrV1/21965SKI klub Štíty 1:28:240:07:37
3.337Polách LiborV1/31975SK Štíty 1:28:240:07:37
4.311Navrátil FrantišekV3/11942Vasaloppet Olomouc 1:28:440:07:57
5.368Brož JaroslavV3/21950Yukon Brno 1:31:050:10:18
6.323Halama JakubV1/41979Klub vytrv. sportů Špk 1:31:130:10:26
7.338Vavra LumírV1/51970Olomouc 1:31:350:10:48
8.328Hodina AloisV3/31949Alsport Šumperk 1:32:070:11:20
9.283Gandelová KateřinaŽ1/11973Univerzita Brno 1:34:100:13:23
10.352Vrzala MichalV1/61978Nový Malín 1:34:230:13:36
11.290Horvátová BlankaŽ1/21973Gyza 1:34:440:13:57
12.363Grycman KazimierzV1/71972Babice 1:35:300:14:43
13.324Strouhal TomášV1/81974TJ SKI Slavoj Bruntál 1:36:120:15:25
14.369Růžička LukášV1/91978Klub vytrv. sportů Špk 1:36:430:15:56
15.299Klechová VendulaŽ1/31981SG Vrbno p. PradědemJŽ/11:36:550:16:08
16.357Brož jr. JaroslavV1/101980Yukon Brno 1:38:020:17:15
17.347Volek IvoV3/41958Rýmařov 1:38:060:17:19
18.366Bielčík JindřichV4/11940TJ Lichkov 1:38:140:17:27
19.359Gottfried JanV3/51946Olomouc 1:39:000:18:13
20.321Zapalač PavelV2/11952LK Nový Jičín 1:39:280:18:41
21.285Loskotová DanielaŽ1/41976Fakulta stavební 1:39:360:18:49
22.358Posker JiříV1/111982SŠK Jeseník 1:40:030:19:16
23.295Hajtmarová Ž1/51975Postřelmov 1:40:060:19:19
24.365Bunin YeugenV4/21935Ukrajina 1:40:450:19:58
25.326Riedl VáclavV4/31939Alsport Šumperk 1:40:570:20:10
26.340Navrátil AntonínV2/21953UOL Olomouc 1:41:010:20:14
27.332Macháček KarelV3/61946Zábřeh 1:41:240:20:37
28.280Stará ZdenkaŽ1/61979Univerzita Brno 1:42:070:21:20
29.301Bednářová DanaŽ1/71979Olomouc 1:42:260:21:39
30.289Škopová JaroslavaŽ1/81966Egon team 1:42:470:22:00
31.333Hubáček MartinV1/121970Sokol Čelechovice 1:43:030:22:16
32.371Sklenář AntonínV3/71948SKL Šternberk 1:43:350:22:48
33.287Medlíková MílaŽ2/11958ASPV OA Šumperk 1:44:350:23:48
34.319Sopuch MiroslavV3/81948LK Nový Jičín 1:45:070:24:20
35.353Sikora MiroslavV3/91948Baník Ostrava 1:45:120:24:25
36.318Hedvičák JaroslavV4/41934SKP Pardubice 1:45:160:24:29
37.335Zavíral BohumilV3/101951Krnov 1:45:500:25:03
38.286Komárková EvaŽ2/21957Horal Šumperk 1:46:150:25:28
39.355Norbert SielskiV3/111942Poland 1:46:200:25:33
40.313Volný JaromírV4/51935SSK Vítkovice 1:47:400:26:53
41.284Kubrová DagmarŽ1/91963Labe Tri klub HK 1:48:470:28:00
42.282Hrdinová MarieŽ1/101978Univerzita Olomouc 1:48:580:28:11
43.334Zmuda JanV2/31959Krnov 1:49:440:28:57
44.349Brož FrancescoV1/131980Cuore Sportivo 1:50:080:29:21
45.312Hanuš JanV3/121944ESV Zábřeh 1:51:120:30:25
46.364Havlík KarelV3/131951Olomouc 1:51:520:31:05
47.297Říhová GabrielaŽ1/111979Moravský Beroun 1:53:290:32:42
48.327Vykydal KvětošV4/61936Sokol Temenice 1:53:370:32:50
49.298Černochová JaroslavaŽ3/11947PJR Frenštát p. R. 1:53:470:33:00
50.339Víša BohuslavV3/141951Olomouc 1:54:000:33:13
51.314Čermák MiroslavV4/71941TJ liga 100 Olomouc 1:54:250:33:38
52.322Starý BřetislavV3/151944Baník Ostrava 1:56:130:35:26
53.277Kalousková JanaŽ1/121974Univerzita Olomouc 1:56:320:35:45
54.362Mr. NonameV3/16   1:57:400:36:53
55.361Hašek VáclavV3/171944Sudkov 1:58:050:37:18
56.350Bechyňský JosefV2/41954Bruntál 1:58:290:37:42
57.320Pavelka ZdeněkV3/181950LK Svinec 1:59:000:38:13
58.354Černoch JaromírV3/191944PJR Frenštát p. R. 1:59:470:39:00
59.291Srovnalová LibušeŽ3/21944LOKO Zábřeh 1:59:530:39:06
60.278Paloncýová MáriaŽ1/131963Klub vytrv. sportů Špk 2:02:010:41:14
61.292Macková PetraŽ1/141964HO Hradec Králové 2:02:020:41:15
62.351Šrubař JanV4/81941PJR Frenštát p. R. 2:03:080:42:21
63.329Valečka KarelV4/91934AC Pardubice 2:05:210:44:34
64.288Cabrnochová EvaŽ3/31949Olomouc 2:05:400:44:53
65.293Holinková MiladaŽ2/31959SK OB Kaho Krnov 2:06:250:45:38
66.296Valouchová MarieŽ1/151973Klášterec 2:07:420:46:55
67.330Hrdina MiroslavV4/101942Sokol Plesná 2:09:140:48:27
68.367Rudle FrantišekV3/201945LK Zlín 2:12:230:51:36
69.370Syreryč BohdanV2/51956Maraton klub Pardubice 2:13:310:52:44
70.276Stiborová JitkaŽ3/41941SG Vrbno p. Pradědem 2:14:560:54:09
71.360Kodeš JanV1/141980Brno 2:16:500:56:03
72.356Oškera Oldř¨ichV4/111923Podhorská jednota Radho 2:16:550:56:08
73.279Doležalová VlastaŽ3/51948Baník Ostrava 2:17:570:57:10
74.331Wiliam GoefV4/121942Jiří Team 2:21:331:00:46
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.458Petr PavelM1/11969SKI klub ŠumperkJŽ/12:17:47 
2.423Václavek TomášM2/11958SKL ŠternberkJŽ/22:22:000:04:1
3.502Fišnar JiříM1/21976Kouty nad Desnou 2:22:120:04:2
4.440Klech RichardM1/31972SG Vrbno p. PradědemJŽ/32:22:250:04:3
5.489Boštík JiříM2/21961Sokol Sádek 2:22:470:05:0
6.442Rygl JaroslavM1/41970Univerzita Brno 2:27:470:10:0
7.478Pospíšil MiroslavM2/31960HSTS Věrovany 2:28:250:10:3
8.531Břinčil JosefM3/11949ŠtítyJŽ/42:31:020:13:1
9.506Mikeska MiroslavM2/41961TJ Rýmařov 2:31:230:13:3
10.501Fišnar JanM2/51954Loučná 2:32:060:14:1
11.422Václavek JiříM2/61957SKL ŠternberkJŽ/52:32:090:14:2
12.434Kuběnka Oldř¨ichM2/71956TJ Kovohutě Břidličná 2:32:300:14:4
13.516Křenek MiroslavM3/21950Výprachtice 2:34:440:16:5
14.484Krejz DušanM2/81958Loučná 2:36:200:18:3
15.481Srovnal OtakarM1/51975LOKO Zábřeh 2:37:200:19:3
16.451Širůček JaromírM1/61962Fakulta stavební 2:37:500:20:0
17.453Vepřek RadomírM2/91953AZ Ekotherm Šumperk 2:38:160:20:2
18.456Kukula ZdeněkM3/31950Staviva BH Víno Karabina 2:38:250:20:3
19.457Podešva VladimírM2/101954Vasaloppet Šumperk 2:39:030:21:1
20.483Prokop JosefM3/41949Loučná 2:40:000:22:1
21.438Pospíchal ZdeněkM2/111954TJ Sokol HrabenovJŽ/62:41:050:23:1
22.460Medlík CtiradM2/121958ASPV OA Šumperk 2:41:200:23:3
23.426Kulich JaroslavM1/71963SKL ŠternberkJŽ/72:42:000:24:1
24.431Vodička LuděkM2/131955TJ SKI Slavoj BruntálJŽ/82:43:040:25:1
25.482Srovnal OtakarM3/51942LOKO Zábřeh 2:43:120:25:2
26.504Sikora TomášM1/81970Sokol Frýdek-Místek 2:43:550:26:0
27.428Hanák PavelM1/91971SKL ŠternberkJŽ/92:44:440:26:5
28.487Vlach JiříM1/101979VŠB Ostrava 2:44:560:27:0
29.512Minář MarekM1/111974Šumperk 2:45:350:27:4
30.503Diviš JosefM1/121969Triclub MIP Polička 2:45:460:27:5
31.492Krejsa TomášM1/131977Ultrasport Sensor 2:46:280:28:4
32.420Zdráhal TomášM2/141953SKL ŠternberkJŽ/102:46:430:28:5
33.452Komárek JaroslavM3/61949Klub vytrv. sportů Špk 2:47:100:29:2
34.402Janů PetrM3/71948Klub vytrv. sportů Špk 2:47:300:29:4
35.520Schwab DavidM1/141974SG Vrbno p. PradědemJŽ/112:48:440:30:5
36.441Kolář PoldaM2/151954SG Vrbno p. PradědemJŽ/122:50:080:32:2
37.459Beliov PetrM1/151963Albrechtice 2:50:140:32:2
38.493Sedláček DavidM1/161976KOB Konice 2:51:020:33:1
39.518Holuša MilošM2/161965Ondrášovka 2:51:070:33:2
40.447Riedl PetrM1/171966Alsport Šumperk 2:51:570:34:1
41.517Kmenta FrantišekM2/171958AC Čejkovice 2:52:040:34:1
42.439Homola MiroslavM2/181955TJ Sokol HrabenovJŽ/132:52:180:34:3
43.450Kubr VáclavM2/191955Labe Tri klub HK 2:53:340:35:4
44.449Král LiborM1/181968AZ Ekotherm Šumperk 2:54:540:37:0
45.507Czanneta ArturM1/191970Poland 2:55:200:37:3
46.510Magiera JanuszM2/201963Poland 2:57:470:40:0
47.467Dokoupil VítězslavM2/211952KAS Olomouc 2:58:150:40:2
48.521Budík MilošM2/221950VHS Brno 2:58:470:41:0
49.500Sporek MiroslavM2/231954Loučná 2:58:580:41:1
50.401Kokeš VlastimilM1/201965TJ Duko Rýmařov 2:59:020:41:1
51.498Nedvěd JaroslavM2/241959KAS Olomouc 3:00:090:42:2
52.494Huňka KarelM1/211969KOB Konice 3:00:260:42:3
53.444Axman ZdeněkM2/251960SKI klub Štíty 3:00:570:43:1
54.414Beránek MiroslavM1/221977KAS Pardubice 3:01:040:43:1
55.436Sedláček AntonínM2/261958Fenix Ski Team JeseníkJŽ/143:02:200:44:3
56.522Šmerda JaroslavM2/271959Olomouc 3:02:230:44:3
57.523Křen KarelM2/281952LK Zlín 3:03:080:45:2
58.425Kubeša JiříM2/291959SKL ŠternberkJŽ/153:03:120:45:2
59.471Maštera JiříM2/301958HCS Nové Město 3:04:160:46:2
60.509Sitek RyszardM2/311954Poland 3:04:500:47:0
61.416Karal MilošM2/321954KAS Pardubice 3:05:010:47:1
62.427Petřivalský MarekM1/231969SKL ŠternberkJŽ/163:05:090:47:2
63.505Komárek BedřichM2/331953SK Hlubočky 3:06:380:48:5
64.430Doležal LiborM3/81948Baník Ostrava 3:07:000:49:1
65.446Vlach OldaM3/91944VŠB Ostrava 3:07:200:49:3
66.485Chramosta JaroslavM3/101949Loučná 3:07:210:49:3
67.415Bílý ZdeněkM2/341959Maratón klub Pardubice 3:07:230:49:3
68.443Vraštil MiroslavM3/111951TTC Olomouc 3:08:200:50:3
69.413Sadílek OtaM3/121946Atletika Albrechtice 3:09:270:51:4
70.448Janů ZdeněkM2/351957Horal Šumperk 3:09:330:51:4
71.528Přibil PetrM2/361959PJR Frenštát p. R. 3:10:270:52:4
72.475Skácel JaroslavM3/131946KOB Konice 3:11:060:53:1
73.532Cabrnoch JakubM1/241976TJ SVS Sloup 3:11:330:53:4
74.511Gembalczyk StanislawM2/371967Poland 3:12:010:54:1
75.400Seidelglanz MarekM1/251974Petrov nad Desnou 3:12:270:54:4
76.405Turček MiroslavM2/381954Laguna Nový Jičín 3:12:500:55:0
77.410Steuer RadovanM1/261964Zombie Opava 3:13:050:55:1
78.412Soviš IvanM3/141946HS Skřítek 3:13:500:56:0
79.455Fouček PetrM1/271965AZ Ekotherm Šumperk 3:14:350:56:4
80.508Andrzej AndrzejM2/391957Poland 3:15:140:57:2
81.533Pavlík JosefM1/281979TJ Granitol MBJŽ/173:15:280:57:4
82.486Bruž JiříM2/401954Háj ve Slezsku 3:15:380:57:5
83.491Kolář PavelM2/411953TJ OKD Poruba 3:16:040:58:1
84.514Němec JanM2/421953Valašské Meziříčí 3:18:371:00:5
85.495Grepl LadislavM2/431961KOB Konice 3:19:191:01:3
86.407Tomášek JiříM1/291964Sokol Čelechovice 3:20:201:02:3
87.409Kubín JiříM1/301965Slezan Opava 3:20:301:02:4
88.429Fencl RadovanM1/311972SKL ŠternberkJŽ/183:20:501:03:0
89.419Fencl JaroslavM3/151946SKL ŠternberkJŽ/193:21:231:03:3
90.497Kadlec JosefM2/441952KAS Olomouc 3:21:421:03:5
91.454Rýznar MiroslavM2/451953AZ Ekotherm Šumperk 3:22:151:04:2
92.403Wybeaniec AndrzejM3/161950Polska 3:22:361:04:4
93.480Macek MartinM1/321964HO Hradec Králové 3:22:481:05:0
94.476Wiedermann ZdeněkM2/461958Vakl Uničov 3:23:101:05:2
95.424Albert FrantišekM2/471958SKL ŠternberkJŽ/203:23:541:06:0
96.421Hutař ZdeněkM2/481956SKL ŠternberkJŽ/213:24:251:06:3
97.513Pašteka VítězslavM3/171950Břeclav 3:24:551:07:0
98.479Lerch VladislavM3/181948Milo Olomouc 3:28:231:10:3
99.524Hajtmar MilanM1/331962Postřelmov 3:30:481:13:0
100.477Šamaj ŠtěpánM3/191951Ostrava 3:35:121:17:2
101.526Tyleček MartinM1/341972Ostrava 3:36:541:19:0
102.474Blahuš PavelM1/351963TJ Oborník 3:39:291:21:4
103.408Štěrba MartinM1/361962Horoklub Opava 3:39:581:22:1
104.496Procházka JosefM1/371972KOB Konice 3:42:201:24:3
105.406Šimík RadekM1/381968LK Nový Jičín 3:42:451:24:5
106.529Březina LadislavM2/49 SK Severka Šumperk 3:42:521:25:0
107.473Blahuš BohumilM1/391970Otrokovice 3:44:201:26:3
108.515Dvořák MilanM2/501956SKI klub Karlov 3:44:321:26:4
109.472Machů DaliborM1/401970Otrokovice 3:50:501:33:0
110.411Přikyl JiříM2/511955Horoklub Opava 4:27:392:09:5
111.404Szcepanski ZbyslawM3/201944Polska 4:42:002:24:1
 490Koubek JaromírM2/541959SK Štíty vzdal 
 
 
Župní přebor & veřejný závod
 
Nejmladší žačky
 
1.1Svobodová LenkaNŽD1991TJ Granitol MBŽ/10:08:35 
2.3Zapletalová PetraNŽD1991TJ Sokol HrabenovŽ/20:08:520:00:1
3.2Niesnerová MichaelaNŽD1991TJ Granitol MBŽ/30:09:430:01:0
4.7Macková JohanaNŽD1992 V/10:09:530:01:1
5.80Čermáková MagdaNŽD  V/20:10:040:01:2
6.5Kolínková AndreaNŽD1993TJ Sokol SobotínŽ/40:10:160:01:4
7.12Dittrichová ZuzanaNŽD KOB KoniceV/30:10:260:01:5
8.16Ježková MonikaNŽD1993TJ Kovohutě BřidličnáŽ/50:10:430:02:0
9.13Kováčová AndreaNŽD1993TJ Kovohutě BřidličnáŽ/60:11:370:03:0
10.4Plášková LucieNŽD1994TJ Sokol SobotínŽ/70:12:160:03:4
11.9Sajdlová ZitaNŽD1994TJ Granitol MBŽ/80:14:030:05:2
12.11Plášková RomanaNŽD1993TJ Sokol SobotínŽ/90:15:520:07:1
13.8Ledůšková IvaNŽD1994TJ Granitol MBŽ/100:17:560:09:2
14.10Škulavíková IvaNŽD1995TJ Granitol MBŽ/110:23:200:14:4
 
Nejmladší žáci
 
1.37Šmerda TomášNŽH1991 Ž/10:07:02 
2.35Václavík JiříNŽH1991TJ Kovohutě BřidličnáŽ/20:07:320:00:3
3.36Kupka DavidNŽH1991TJ Kovohutě BřidličnáŽ/30:07:340:00:3
4.29Ďuriš MartinNŽH1992TJ Granitol MBŽ/40:08:140:01:1
5.26Duhonský JakubNŽH1991TJ Granitol MBŽ/50:08:390:01:3
6.33Šrámek DavidNŽH1991TJ Sokol SobotínŽ/60:08:580:01:5
7.23Žák VítězslavNŽH1991TJ SKI Slavoj BruntálŽ/70:09:030:02:0
8.38Kočvara PetrNŽH1993TJ Kovohutě BřidličnáŽ/80:09:510:02:4
9.34Mareš JanNŽH SK Severka ŠumperkV/10:10:020:03:0
10.28Polcer PetrNŽH1993TJ Granitol MBŽ/90:11:430:04:4
11.27Polcer JiříNŽH1993TJ Granitol MBŽ/100:12:260:05:2
12.39Volek VítězslavNŽH1993TJ Kovohutě BřidličnáŽ/110:12:340:05:3
13.31Semmler JiříNŽH1993TJ Granitol MBŽ/120:12:430:05:4
 
Mladší žákyně
 
1.71Krätschmerová IvonaMŽD1990SG Vrbno p. PradědemŽ/10:14:13 
2.66Kučerová NikolaMŽD1989TJ Granitol MBŽ/20:14:17 
3.65Příhodová LucieMŽD1989TJ Granitol MBŽ/30:14:210:00:0
4.59Žáková KarolínaMŽD1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/40:14:460:00:3
5.68Hausnerová MonikaMŽD1989Fenix Ski Team JeseníkŽ/50:15:020:00:4
6.63Kolínková KláraMŽD1990TJ Sokol SobotínŽ/60:15:090:00:5
7.56Tuhá OlgaMŽD1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/70:15:580:01:4
8.62Benediktová JanaMŽD1990TJ Sokol SobotínŽ/80:16:370:02:2
9.72Veličková MonikaMŽD1989SG Vrbno p. PradědemŽ/90:16:480:02:3
10.64Vojtíková BarboraMŽD1990TJ Granitol MBŽ/100:17:120:02:5
11.77Hlavová JindraMŽD KOB KoniceV/10:17:570:03:4
12.75Mašková MarkétaMŽD1990NeplachoviceV/20:18:350:04:2
13.61Jacková PavlínaMŽD1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/110:18:500:04:3
14.74Mašková JanaMŽD1989NeplachoviceV/30:19:040:04:5
15.79Uhmannová EliškaMŽD SK Severka ŠumperkV/40:19:210:05:0
16.78Králová MichaelaMŽD SK Severka ŠumperkV/50:20:570:06:4
17.76Sajdlová ZdenaMŽD1990TJ Granitol MBŽ/120:21:560:07:4
18.206Plesková TerezaMŽD KOB KoniceV/60:31:290:17:1
 
Mladší žáci
 
1.105Hlobil VladislavMŽH1989SG Vrbno p. PradědemŽ/10:22:19 
2.101Dědic JanMŽH1989Fenix Ski Team JeseníkŽ/20:23:120:00:5
3.98Pompe PatrikMŽH1989Fenix Ski Team JeseníkŽ/30:23:590:01:4
4.97Zapalač DušanMŽH1990Fenix Ski Team JeseníkŽ/40:25:020:02:4
5.113Axman DavidMŽH1989SKI klub ŠtítyV/10:25:070:02:4
6.106Válek FilipMŽH1989SG Vrbno p. PradědemŽ/50:25:140:02:5
7.118Hotman TomášMŽH1990TJ Kovohutě BřidličnáŽ/60:26:120:03:5
8.88Dlužanský DanielMŽH1990TJ SKI Slavoj BruntálŽ/70:26:320:04:1
9.104Hořejš PetrMŽH1989Fenix Ski Team JeseníkŽ/80:26:370:04:1
10.86Bobek TomášMŽH1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/90:26:420:04:2
11.89Konopka LadislavMŽH1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/100:26:480:04:2
12.90Hlista FilipMŽH1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/110:26:520:04:3
13.95Ďuriš PetrMŽH1990TJ Granitol MBŽ/120:27:100:04:5
14.91Kurečka AlešMŽH1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/130:27:140:04:5
15.87Střeštík OndřejMŽH1989TJ SKI Slavoj BruntálŽ/140:29:100:06:5
16.116Kočvara JindřichMŽH1990TJ Kovohutě BřidličnáŽ/150:30:360:08:1
17.93Slovák TomášMŽH1989TJ Granitol MBŽ/160:31:420:09:2
18.117Vymlátil PetrMŽH1989TJ Kovohutě BřidličnáŽ/170:46:450:24:2
 
Starší žačky
 
1.149Kroutilová HanaSŽD1987TJ Kovohutě BřidličnáŽ/10:21:37 
2.134Kováčová MarkétaSŽD1988TJ Kovohutě BřidličnáŽ/20:23:470:02:1
3.135Tylečková ZdeňkaSŽD1987TJ Granitol MBŽ/30:24:210:02:4
4.142Višváderová MonikaSŽD1988SG Vrbno p. PradědemŽ/40:26:020:04:2
5.150Pokorná EvaSŽD1987TJ Kovohutě BřidličnáŽ/50:26:110:04:3
6.128Kutláková AnnaSŽD1987TJ SKI Slavoj BruntálŽ/60:26:130:04:3
7.144Pavelková MichaelaSŽD1988Jiskra RýmařovŽ/70:27:170:05:4
8.140Machalíčková HanaSŽD1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/80:27:220:05:4
9.129Náplavová RadkaSŽD1988TJ SKI Slavoj BruntálŽ/90:27:270:05:5
10.132Kolaříková LucieSŽD1988TJ SKI Slavoj BruntálŽ/100:27:590:06:2
11.146Hlavová HanaSŽD1988KOB KoniceV/10:29:010:07:2
12.145Dittrichová PetraSŽD1988KOB KoniceV/20:29:310:07:5
13.139Ondrová PetraSŽD1988SG Vrbno p. PradědemŽ/110:30:070:08:3
14.143Hůvrová LucieSŽD1987 V/30:31:020:09:2
15.130Ondrušková RůženaSŽD1988TJ SKI Slavoj BruntálŽ/120:31:250:09:4
16.127Paličková JanaSŽD1987TJ SKI Slavoj BruntálŽ/130:31:440:10:0
17.147Skácelová NaďaSŽD KOB KoniceV/40:31:470:10:1
18.141Paloncýová MarkétaSŽD1987Klub vytrv. sportů ŠpkV/50:32:350:10:5
19.133Červenková IvaSŽD1988TJ Sokol SobotínŽ/140:32:430:11:0
20.126Bršťáková MichaelaSŽD1987TJ SKI Slavoj BruntálŽ/150:34:310:12:5
 
Starší žáci
 
1.179Kastner LuděkSŽH1988Jiskra RýmařovŽ/10:22:10 
2.171Račák IvoSŽH1987TJ Sokol HrabenovŽ/20:24:170:02:0
3.151Sijka MichalSŽH1987TJ SKI Slavoj BruntálŽ/30:24:480:02:3
4.152Sobotka JaroslavSŽH1988TJ SKI Slavoj BruntálŽ/40:24:490:02:3
5.170Račák AlešSŽH1987TJ Sokol HrabenovŽ/50:25:490:03:3
6.165Hořejš OndřejSŽH1987Fenix Ski Team JeseníkŽ/60:26:230:04:1
7.177Janků OndřejSŽH1987LOKO ZábřehV/10:26:370:04:2
8.161Lapčík VáclavSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/70:27:220:05:1
9.175Slovák JiříSŽH1987TJ Granitol MBŽ/80:27:490:05:3
10.163Reisig AdamSŽH1987Fenix Ski Team JeseníkŽ/90:27:500:05:4
11.156Bartoš VojtěchSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/100:28:370:06:2
12.153Vach OttoSŽH1988TJ SKI Slavoj BruntálŽ/110:28:470:06:3
13.180Hrabánek OndřejSŽH1987 V/20:29:080:06:5
14.168Vokál PetrSŽH1987Fenix Ski Team JeseníkŽ/120:29:140:07:0
15.182Švédík TomášSŽH1988TJ Kovohutě BřidličnáŽ/130:29:380:07:2
16.181Sedláček MatějSŽH KOB KoniceV/30:29:440:07:3
17.176Vojtík PetrSŽH1987TJ Granitol MBŽ/140:30:450:08:3
18.178Hromek JakubSŽH1988Jiskra RýmařovŽ/150:31:070:08:5
19.159Jadavan MilanSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/160:32:060:09:5
20.158Lattenberk JakubSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/170:32:450:10:3
21.162Večeřa VladimírSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/180:34:040:11:5
22.157Šmíd VlastimilSŽH1988Fenix Ski Team JeseníkŽ/190:35:000:12:5
23.172Mikula RastislavSŽH1987SG Vrbno p. PradědemŽ/200:39:230:17:1
 
Dorostenky mladší
 
1.205Střešínková RadkaDMD1985Jiskra RýmařovŽ/10:23:30 
2.198Sedláčková VeronikaDMD1985Fenix Ski Team JeseníkŽ/20:23:560:00:2
3.196Adamíková EliškaDMD1986Fenix Ski Team JeseníkŽ/30:24:040:00:3
4.194Polcerová LenkaDMD1986TJ Granitol MBŽ/40:24:570:01:2
5.202Krätschmerová KateřinaDMD1985SG Vrbno p. PradědemŽ/50:25:550:02:2
6.201Hrouzová PavlínaDMD1985SG Vrbno p. PradědemŽ/60:26:560:03:2
7.199Višváderová KateřinaDMD1986SG Vrbno p. PradědemŽ/70:28:400:05:1
8.200Jandová LucieDMD1985SG Vrbno p. PradědemŽ/80:28:400:05:1
9.193Klímková ŠárkaDMD1986TJ Granitol MBŽ/90:29:210:05:5
10.192Deáková ZuzanaDMD1986TJ Granitol MBŽ/100:29:500:06:2
11.208Hušťavová IvaDMD1986TJ Kovohutě BřidličnáŽ/110:30:190:06:4
12.191Janáková RadkaDMD1986TJ SKI Slavoj BruntálŽ/120:31:150:07:4
13.203Metelková ZuzanaDMD1985SG Vrbno p. PradědemŽ/130:33:000:09:3
14.204Junová NikolaDMD1986TJ SKI Slavoj BruntálŽ/140:37:300:14:0
 
Dorostenci mladší
 
1.235Sedláček VáclavDMH1986Jiskra RýmařovŽ/10:55:29 
2.219Rosenberg DavidDMH1986Fenix Ski Team JeseníkŽ/21:10:510:15:2
3.231Váňa LukášDMH1986SG Vrbno p. PradědemŽ/31:11:520:16:2
4.230Velička JanDMH1985SG Vrbno p. PradědemŽ/41:16:420:21:1
5.223Zapalač MartinDMH1986Fenix Ski Team JeseníkŽ/51:18:080:22:3
6.225Mikulenka JakubDMH1985Fenix Ski Team JeseníkŽ/61:18:320:23:0
7.217Steiger MarekDMH1985TJ Granitol MBŽ/71:19:060:23:3
8.218Chlup JaroslavDMH1986TJ Granitol MBŽ/81:20:490:25:2
9.229Mazák LukášDMH1986TJ Sokol HrabenovŽ/91:21:150:25:4
10.232Axman OndřejDMH1985SKI klub ŠtítyV/11:24:080:28:3
11.220Vymlátil MichalDMH1986TJ Kovohutě BřidličnáŽ/101:28:000:32:3
12.601Holly DavidDMH1985ŠtítyV/21:28:390:33:1
13.233Klein PetrDMH1985SKI klub ŠtítyV/31:32:000:36:3
14.228Pumprla RostislavDMH1986TJ Sokol HrabenovŽ/111:44:350:49:0
 
Dorostenky starší
 
1.245Stejskalová JanaDSD1984Fenix Ski Team JeseníkŽ/11:10:35 
2.236Cajtchamlová MartinaDSD1984Fenix Ski Team JeseníkŽ/21:11:020:00:2
3.244Kolářová KateřinaDSD1984Jiskra RýmařovŽ/31:14:470:04:1
4.238Vítková MarkétaDSD1983Fenix Ski Team JeseníkŽ/41:17:130:06:3
5.239Bednaříková ŠtěpánkaDSD1983SG Vrbno p. PradědemŽ/51:20:170:09:4
6.241Pavelková KateřinaDSD1983TJ SKI Slavoj BruntálŽ/61:21:450:11:1
7.240Kolářová GabrielaDSD1984SG Vrbno p. PradědemŽ/71:23:350:13:0
8.237Svobodová TerezaDSD1984Fenix Ski Team JeseníkŽ/81:23:450:13:1
9.242Veningerová PavlínaDSD1984SG Vrbno p. PradědemŽ/91:30:000:19:2
10.243Višňová MichaelaDSD1984SG Vrbno p. PradědemŽ/101:41:000:30:2
 
Dorostenci starší
 
1.247Holý AdamDSH1984Fenix Ski Team JeseníkŽ/11:07:54 
2.246Bobek JanDSH1983SG Vrbno p. PradědemŽ/21:13:200:05:2
3.248Pelikán JiříDSH1984TJ Kovohutě BřidličnáŽ/31:23:430:15:4