JeLyMan 2002
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.Vykoukal Jan73V1/11982Jiskra Rýmařov68.41
2.Novotný Viktor75V1/21982Fenix ski team Jeseník68.41
3.Sedláček Štěpán74V1/31983Jiskra Rýmařov69.10
4.Foltys Vladimír13V1/41978VŠ Ostrava72.22
5.Bobek Jan14V1/51983VSOS VSK VŠB Ostrava73.43
6.Holý Ondřej11V1/61977VŠ Ostrava75.01
7.Břinčil Josef93V3/11949Štíty75.39
8.Mondek Martin77DM/11985Fenix ski team Jeseník77.16
9.Stejskalová Jana76Ž1/11983Fenix ski team Jeseník77.49
10.Brož Jaroslav jr.61V1/71980SKSU78.46
11.Fišnar Jan85V2/11954Loučná nad Desnou79.18
12.Procházková Daniela62Ž1/21977Fenix ski team Jeseník82.02
13.Matoušek Milan72V1/8SK Severka Šumperk82.27
14.Vytlačil Jiří12V1/91981VŠ Ostrava82.43
15.Brunclík Ivo32V2/21958TJ Slovan Špindlerův Mlýn83.49
16.Kazimierz Grycman81V1/101972Poland83.55
17.Magiera Janusz84V1/111963Poland84.24
18.Hodina Alois200V3/21949Alsport Šumperk84.32
19.Fišnar Jiří82V3/31950Kouty nad Desnou84.42
20.Krejsa Ivan56V3/41950Zábřeh85.04
21.Roubalík Radovan25V1/121964LKT Těšetice86.06
22.Brož Jaroslav60V3/51950Yukon Brno86.32
23.Urbiš Vilém92V2/31954Bruntál90.41
24.Bielčík Jindřich71V4/11940Lichkov90.43
25.Horvátová Blanka21Ž1/31975Gymnázium Zábřeh90.45
26.Rončák Jan6V1/131967SK Přerov90.49
27.Riedl Václav41V4/21939Alsport Šumperk91.18
28.Ryszard Sitek79V2/41954Poland91.22
29.Bezecný Mojmír78V2/51960Olomouc92.17
30.Škopová Jaroslava80Ž1/41966SKI Klub Šumperk92.52
31.Kučera Miloslav69V3/61944Přerov93.05
32.Krtička Jan67V1/141979KOB Konice93.17
33.Gottfried Jan70V3/71946Olomouc93.30
34.Zapalač Pavel9V3/81952Nový Jičín93.52
35.Růžička Lukáš23V1/151978KVS Šumperk93.57
36.Sopuch Miroslav53V3/91948LK Svinec Nový Jičín94.31
37.Bunin Yevgenij55V4/31935Olomouc94.52
38.Konečný Petr30V3/101951Nový Jičín94.53
39.Chramosta Jaroslav63V3/111949Loučná nad Desnou94.55
40.Kolář Pavel58V2/61953TJ VOKD Poruba95.46
41.Zavíral Bohumil48V3/121951Loko Krnov96.10
42.Hanuš Jan33V3/131944ESV Zábřeh96.11
43.Bednářová Dana22Ž1/51979Univerzita Olomouc96.59
44.Sielski Norbert83V3/14Poland97.28
45.Novotná Eva39Ž3/11948Letohrad98.07
46.Rudle František68V3/151945Zlín99.11
47.Hedvičák Jaroslav36V4/41934Yetti sport Pardubice99.16
48.Tihlařík Stanislav49V1/161964Úvalno99.23
49.Šurčula Ivo59V3/161950VOKP Ostrava-Poruba100.36
50.Komárková Eva29Ž2/11958KAMMsport Šumperk101.33
51.Podhajský Tomáš52V1/171974Bike Servis PR101.46
52.Višňa Milan51V2/71959SKL Šternberk101.52
53.Hašek Václav57V3/171944Sudkov103.36
54.Kubrová Dagmar16Ž1/61963Labe TRI club Hradec Králové103.42
55.Srovnalová Libuše20Ž3/21944Loko Zábřeh104.28
56.Volný Jaromír35V4/51935HO Vítkovice107.10
57.Jurák Miloslav66V3/181943Nový Jičín107.27
58.Podivínský Ladislav15V2/81961Uherské Hradiště109.09
59.Najdek Jan45V3/191947TJ Dolní Moravice109.31
60.Bohuslav Víša31V3/201951Olomouc109.38
61.Bechyňský Josef37V2/91954Bruntál109.53
62.Paloncýová Maria42Ž1/71963KVS Šumperk111.40
63.Ptáček Jiří10V3/211944Baník Ostrava112.16
64.Hrdina Miroslav2V4/61942TJ Sokol Plesná114.09
65.Kameníček Jan26V2/101953LKT Těšetice114.56
66.Miloslav Čermák38V4/71941TJ liga 100 Olomouc116.31
67.Pavelka Zdeněk54V3/221950HO Nový Jičín120.02
68.Doležalová Vlasta24Ž3/31948Baník Ostrava124.58
69.Jablonski Pavel87V1/181964Opava125.08
70.Juřica Pavel91V1/191973Twiko team126.11
71.Sikorová Milena65Ž1/81976Nový Jičín129.02
72.Kubina Lukáš89V1/201975Šenov131.00
73.Fojtík Vladimír64V3/231948Loučná nad Desnou133.13
74.Rončáková Dagmar7Ž1/91970Olomouc137.40
75.Večerek Tomáš88V1/211975Horní Bludovice141.19
76.Klimša Mojmír50V3/241950Orlová143.54
77.Geoff William86V4/81942Ostrava144.35
78.Širůčka Pavel44V1/221964Havířov150.24
 Vranovský Michal46V11978Hradec Královévzdal
 Slívová Lenka90Ž11978Václavovicevzdala
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.Kubíček Petr230M1/11981Fenix ski team Jeseník128.54
2.Václavek Tomáš299M2/11958SKL Šternberk128.57
3.Fišnar Jiří225M1/21976Kouty nad Desnou129.21
4.Zourek Pavel248M2/21960SK Nové Město na Moravě138.18
5.Václavek Jiří300M2/31957SKL Šternberk140.31
6.Havelka Miroslav246M1/31963Nové Město na Moravě141.36
7.Ženčák Jaroslav284M2/41961ASPV OA Šumperk142.54
8.Kantor Tomáš243M1/41973TJ TŽ Třinec143.01
9.Kreizl Dušan244M2/51957Loučná nad Desnou143.44
10.Pospíšil Miroslav260M2/61960HSTS Věrovany143.45
11.Kulich Jaroslav281M1/51963SKL Šternberk143.46
12.Boštík Jiří247M2/71961Nové Město na Moravě144.25
13.Rudle Tomáš239M1/61974LK Zlín145.31
14.Škop Vladimír217M2/81954Egon team146.08
15.Holuša Miloš222M1/71965Ondrášovka team146.21
16.Prokop Josef275M3/11949Loučná nad Desnou146.45
17.Šrámek Jaromír274M2/91958KVS Šumperk149.07
18.Navrátil František255M3/21942Olomouc152.41
19.Riedl Petr273M1/81966Alsport Šumperk153.00
20.Albert František287M2/10SKL Šternberk153.19
21.Kokeš Vlastimil261M1/91965Rýmařov153.58
22.Srovnal Otakar282M3/31944Loko Zábřeh154.03
23.Homola Miroslav267M2/111955Sokol Hrabenov154.42
24.Vepřek Radomír269M2/121953AZ Ekotherm Šumperk155.05
25.Halama Jakub271M1/101979KVS Šumperk155.36
26.Vodička Luděk237M2/131955TJ SKI Slavoj Bruntál156.13
27.Zdráhal Tomáš298M2/141953SKL Šternberk156.23
28.Baláž Roman229M1/11Jiří team Ostrava156.36
29.Komárek Jaromír276M3/41949KVS Šumperk158.54
30.Diviš Josef266M1/121969Olomouc160.33
31.Truhlář Petr283M1/131963SK ASSPRO Náchod160.44
32.Pospíchal Zdeněk268M2/151955Sokol Hrabenov160.49
33.Jachymek Piotr256M2/161962Poland161.24
34.Suchy Franciszek258M3/51952Poland163.25
35.Krejza Aleš242M1/141977TJ TŽ Třinec163.39
36.Janů Petr277M3/61948Loko Zábřeh164.04
37.Sosna Miroslav249M3/71949TJ Sokol Dolní Moravice164.58
38.Radomski Zbigniew259M3/81951Poland166.59
39.Dokoupil Vitězslav228M3/91952KAS Olomouc167.02
40.Petřivalský Marek295M1/151969SKL Šternberk167.04
41.Havrda Zdeňek253M2/171955HK Olomouc167.06
42.Kolář Leopold285M2/181954SG Vrbno p. Pradědem167.44
43.Turček Miroslav250M2/19Nový Jičín170.07
44.Vlach Oldřich245M3/101944VSK VŠB Ostrava172.55
45.Holíček Josef264M2/201956Moravský Beroun173.31
46.Rumíšek Štěpán233M2/211958SKI Javorník173.32
47.Němec Jan251M2/221953Valašské Meziříčí173.41
48.Kubr Václav286M2/231955Labe TRI club Hradec Králové173.46
49.Sikora Stefan257M3/111949Poland174.1
50.Rýznar Miroslav270M2/241953AZ Ekotherm Šumperk175.54
51.Sadílek Ota278M3/121946Atletika Albrechtice176.33
52.Macek Martin263M1/161964HO Hradec Králové177.07
53.Hutař Zdeněk296M2/251956SKL Šternberk177.43
54.Kmenta František221M2/261958Ondrášovka team178.42
55.Doležal Libor280M3/131948Baník Ostrava179.51
56.Kadlec Josef289M3/141952KAS Olomouc180.58
57.Soviš Ivan279M3/151946Horská služba Skřítek181.41
58.Volek Ivo262M3/161948Rýmařov182.19
59.Šmerda Jaroslav252M2/271959HK Olomouc183.31
60.Kubeša Jiří297M2/281959SKL Šternberk184.22
61.Nedvěd Jaroslav227M2/291959KAS Olomouc185.42
62.Skácel Jaroslav226M3/171946KOB Konice186.43
63.Zatloukal Tomáš238M1/17Šumperk187.09
64.Hájek Marek293M1/181968SP Kylešovice187.44
65.Hájek Martin292M1/191968SP Kylešovice188.44
66.Večerek Radim220M1/201975Twiko team189.52
67.Zajíc Karel241M1/211971Šenov191.43
68.Daněk Tomáš240M1/221970Přerov194.23
69.Rumíšek Jan234M1/231964SKI Javorník195.58
70.Paloncý Pavel265M1/241963KVS Šumperk198.45
71.Navrátil Marek291M1/251971SP Kylešovice199.13
72.Hrdina Libor294M1/261965200.15
73.Vlk Miroslav231M3/181947Horní Studénky201.32
74.Heider Pavel224M2/301955Bolatice201.34
75.Bednář Ján235M2/31Olomouc209.35
76.Baier Jan254M2/321957Havířov256.14
 Kudělka David219M11973Ostravavzdal
 Urban Rostislav272M11973SKI Klub Šumperkvzdal
 Březina Vladimír223M2SK Severka Šumperkvzdal
 Chrenčík Pavel232M21955Velká nad Veličkouvzdal