JeLyMan 2003
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.556Sedláček Štěpán1983V1/1TJ Jiskra Rýmařov1:05:56 
2.59Bošák Daniel1984V1/2Fenix SKI Team Jeseník1:06:080:00:12
3.60Holý Adam1984V1/3Fenix SKI Team Jeseník1:06:280:00:32
4.86Sedláček Václav1986DM/1SKI Klub Šumperk1:07:100:01:14
5.58Lučan Libor1984V1/4Fenix SKI Team Jeseník1:10:100:04:14
6.91Kučera Josef 1943V3/1SK Nové Město na Moravě1:11:520:05:56
7.584Břinčil Josef1982V1/5Štíty1:15:500:09:54
8.578Klein Petr1985V1/6Štíty1:15:510:09:55
9.63Procházková Daniela1976Ž1/1Fenix SKI Team Jeseník1:16:230:10:27
10.85Klein Martin1989DM/2SKI Klub Šumperk1:17:250:11:29
11.580Křenek Miroslav1950V3/2Výprachtice1:17:270:11:31
12.73Riedl Petr1966V1/7ALSPORT Šumperk1:18:030:12:07
13.94Fišnar Jan1954V2/1Loučná-Kouty nad Des.1:18:380:12:42
14.72Pospíšil Jaromír1944V3/3SKP Žďár nad Sázavou1:19:050:13:09
15.78Haník Petr1978V1/8SPORT Petroš Bruntál1:19:100:13:14
16.89Foltys Vladimír1978V1/9VSOS1:19:250:13:29
17.100Dubovská Zuzana1981Ž1/2Fortex Ski Moravský Beroun1:19:260:13:30
18.41Cejnar Václav1951V3/4ARECO Hradec Králové1:19:280:13:32
19.21Andršová Zuzana1980Ž1/3TJ Porkert Skuhrov1:20:550:14:59
20.44Diviš Josef1969V1/10Olomouc1:21:000:15:04
21.26Grycman Kazimierz1972V1/11Polska1:21:180:15:22
22.567Kolářová Kateřina1984Ž1/4Jiskra Rýmařov1:21:360:15:40
23.77Sosna Jakub1985DM/3Dolní Moravice1:22:100:16:14
24.568Magiera Janusz1963V1/12Polska1:22:500:16:54
25.555Steiger Marek1985DM/4Fortex Ski Moravský Beroun1:22:520:16:56
26.551Galíková Lenka1972Ž1/5Fortex Ski Moravský Beroun1:23:010:17:05
27.69Mázák Lukáš1986DM/5Sokol Hrabenov1:23:030:17:07
28.576Jurečková Leona1977Ž1/6VSOS1:23:150:17:19
29.84Axmann David1989DM/6SKI Klub Šumperk1:23:400:17:44
30.553Steiger Jaroslav1954V2/2Fortex Ski Moravský Beroun1:23:500:17:54
31.95Fišnar Jiří1950V3/5Loučná-Kouty nad Des.1:24:330:18:37
32.61Cajtchamlová Martina1984Ž1/7Fenix SKI Team Jeseník1:24:340:18:38
33.97Benešová Jolana1969Ž1/8ČMS Ski Jilemnice1:24:440:18:48
34.52Roubalík Radovan1964V1/13LTK Těšetice1:24:540:18:58
35.79Kafura Michal1976V1/14SPORT Petroš Bruntál1:25:460:19:50
36.8Rončák Jan1967V1/15SK Přerov1:26:370:20:41
37.39Valenta Jiří1986DM/7Šumperk1:26:420:20:46
38.571Ševčík Vladimír 1986DM/8SKP Dukla Lanškroun1:27:120:21:16
39.67Hodina Alois1949V3/6ALSPORT Šumperk1:27:200:21:24
40.573Kukla Miroslav1954V2/3Vasaloppet Olomouc1:27:290:21:33
41.76Herman Josef1936V4/1SK Nové Město n M1:27:290:21:33
42.554Pavlík Josef1979V1/16Fortex Ski Moravský Beroun1:27:360:21:40
43.29Růžička Lukáš1978V1/17KVS Šumperk1:27:450:21:49
44.70Rosecká Alena1956Ž2/1SKP Žďár nad Sázavou1:28:010:22:05
45.36Rýznar Miroslav1953V2/4AZ Ekotherm1:29:020:23:06
46.574Axmann Zdeněk1960V2/5SK štíty1:29:160:23:20
47.98Bielčik Jindřich1940V4/2SK Lichkov1:29:200:23:24
48.99Sporek Miroslav1954V2/6Fagus1:30:080:24:12
49.581Urbiš Vilém1954V2/7AO Kobeřice1:30:500:24:54
50.38Hanuš Jan1944V3/7ESV Zábřeh1:31:080:25:12
51.582Komárek Bedřich1953V3/8Hlubočky1:31:350:25:39
52.68Komárek Ondřej1982V1/18KVS Šumperk1:32:000:26:04
53.35Kochwasser František1936V4/3LOKO Zábřeh1:32:040:26:08
54.24Tomášek Jiřan1964V1/19TJ Sokol Čelechovice na Hané1:32:150:26:19
55.14Škopová Jaroslava1966Ž1/9SKI Klub Šumperk1:32:280:26:32
56.81Balek Jan1962V2/8Sokol Králův Dvůr1:32:350:26:39
57.577Klein Petr1985DM/9SK Štíty1:32:540:26:58
58.34Krejsa Ivan1950V3/9Zábřeh1:32:590:27:03
59.4Stará Zdenka1979Ž1/10Baník Ostrava1:33:030:27:07
60.557Chramosta Jaroslav1949V3/10Loučná-Kouty nad Des.1:33:200:27:24
61.37Riedl Václav1939V4/4ALSPORT Šumperk1:33:280:27:32
62.30Macháček Karel1946V3/28Zábřeh1:33:350:27:39
63.3Skácel Jaroslav1946V3/11KOB Konice1:34:470:28:51
64.45Zapalač Pavel1952V3/12TJ Nový Jíčín1:34:490:28:53
65.562Hampl Petr1981V1/20Olomouc1:34:510:28:55
66.559Hubáček Martin1970V1/21Sokol Čelechovice1:35:000:29:04
67.32Višňa Milan1959V2/9SKI OB Šternberk1:35:350:29:39
68.583Břinčil Josef1949V3/13Štíty1:35:400:29:44
69.22Filla Milan1949V2/10Fortex Ski Moravský Beroun1:37:220:31:26
70.75Hrouza Michal1978V1/22KOS Krnov1:38:120:32:16
71.564Kadlec Josef1952V3/14KAS1:38:170:32:21
72.80Petroš Antonín1942V4/5SPORT Petroš Bruntál1:38:210:32:25
73.90Žerava Martin1982V1/23 1:38:530:32:57
74.64Galušková Kateřina1979Ž1/11Fenix SKI Team Jeseník1:39:110:33:15
75.18Kubrová Dagmar1963Ž1/12LABE TRI CLUB HK1:39:290:33:33
76.93Gottfried Jan1946V3/15Valoppet Olomouc1:39:340:33:38
77.71Pelz Lubomír1949V3/16SKP Žďár nad Sázavou1:39:580:34:02
78.575Surčula Ivo1950V3/17VOKD Ostrava1:40:320:34:36
79.43Hedvičák Jaroslav1934V4/6YETI SPORT Pardubice1:40:470:34:51
80.570Hrubý Petr1967V1/24Caska Invest1:40:540:34:58
81.25Komárková Eva1958Ž2/2SKP Šumperk1:41:430:35:47
82.10Hančíková Hana1988DŽ/1SKOB Zlín1:41:470:35:51
83.49Pěnčík Zdeněk1973V1/25Prostějov1:42:080:36:12
84.28Bednářová Dana1979Ž1/13SK UP Olomouc1:42:500:36:54
85.50Víša Bohuslav1951V3/18Olomouc1:43:070:37:11
86.92Vlk Miroslav1947V3/19Horní Studénky1:44:400:38:44
87.96Najdek Jan1947V3/20TJ Dolní Moravice1:45:030:39:07
88.552Svobodová Lenka1991DŽ/2Fortex Ski Moravský Beroun1:46:120:40:16
89.82Homola Petr1972V1/26Sokol Králův Dvůr1:46:290:40:33
90.569Žouželka Jaroslav1950V3/21Zábřeh1:46:400:40:44
91.560Velkoborský Miloš1954V2/11AC Ostrava1:46:470:40:51
92.12Hančík Roman1962V2/12SKOB Zlín1:47:250:41:29
93.53Volný Jaromír1935V4/7Pohorská Jednota Radhošť1:47:340:41:38
94.566Gerych Miroslav1938V4/8AC Poruba1:47:430:41:47
95.572Ševčík Vítězslav1989DM/10Caska Invest1:48:140:42:18
96.74Kupcová Kristýna1977Ž1/14Horizont klub Šumperk1:48:290:42:33
97.88Tesař Stanislav1934V4/9Sokol Šternberk1:50:280:44:32
98.27Hašek Václav1944V3/22Sokol Sudkov1:50:500:44:54
99.83Hrachovina Václav1947V3/23Sokol Králův Dvůr1:52:120:46:16
100.66Mannová Jaroslava1971Ž1/15AZ Ekotherm1:52:410:46:45
101.48Bechyňský Josef1954V2/13Bruntál1:52:450:46:49
102.579Urbiš Jan1949V3/24AO Kobeřice1:52:550:46:59
103.51Srovnalová Libuše1944Ž3/1LOKO Zábřeh1:53:120:47:16
104.5Starý Břetislav1944V3/25Baník Ostrava1:54:310:48:35
105.1Paloncýová Mária1963Ž1/16KVS Šumperk1:55:270:49:31
106.7Pecl Václav1969V1/27Libice nad doubravou1:56:450:50:49
107.563Jegliczky Hubert1957V2/14Polska1:58:150:52:19
108.565Hrdina Miroslav1942V4/10TJ Sokol Plesná2:00:430:54:47
109.561Hampl Miroslav1951V3/26Olomouc2:00:560:55:00
110.558Fojtík Vladimír1948V3/27Loučná-Kouty nad Des.2:03:580:58:02
111.23Tomášková Radka1974Ž1/17TJ Sokol Čelechovice na Hané2:04:070:58:11
112.42Čermák Miloslav1941V4/11TJ Liga 100 Olomouc2:06:511:00:55
113.11Hančíková Barbora1988DŽ/3SKOB Zlín2:07:071:01:11
114.9Rončáková Dagmar1970Ž1/18Olomouc2:13:241:07:28
115.20Geoff William1942V4/12Ostrava2:15:451:09:49
116.46Všetíčková Iva1948Ž3/2Šumperk2:22:191:16:23
 65Javůrek Tomáš1987DMSK Nové Město na Moravěvzdal 
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.123Vejnar Josef1957M2/1ČSK Vysoké nad Jizerou2:05:48 
2.169Fišnar Jiří1976M1/1Loučná-Kouty nad Des.2:07:250:01:37
3.107Václavek Tomáš1958M2/2SKL Šternberk2:09:080:03:20
4.141Kukučka Stanislav1982M1/2Fenix SKI Team Jeseník2:11:190:05:31
5.157Tomeček Lubomír1979M1/3SKI Klub Šumperk2:11:500:06:02
6.117Pross David1975M1/4TJ Porkert Skuhrov2:16:110:10:23
7.156Dufek Ondřej 1983M1/5SKI Klub Šumperk2:16:440:10:56
8.109Kulich Jaroslav1963M1/6SKL Šternberk2:17:070:11:19
9.155Horáček. Tomáš1983M1/7SKI Klub Šumperk2:20:230:14:35
10.106Václavek Jiří1957M2/3SKL Šternberk2:20:300:14:42
11.149Matoušek Milan1967M1/8AZ Ekotherm2:20:590:15:11
12.179Klech Richard1972M1/9SK Vrbno pod Pradědem2:22:030:16:15
13.182Smešný Bronislav1968M1/10Sokol Sobotín2:22:400:16:52
14.168Havelka Miroslav1963M1/11Nové Město na Mor.2:22:590:17:11
15.173Cimbota Oldřich1975M1/12SK Elbrus2:23:130:17:25
16.138Ženčák Jaroslav1961M2/4OA ASPV Šumperk2:24:330:18:45
17.180Pospíšil Miroslav1960M2/5HSTS Věrovany2:25:250:19:37
18.161Czasch Petr1984M1/13Bruntál2:25:320:19:44
19.127Kreizl Dušan1957M2/6CHRT Team Loučná2:26:460:20:58
20.119Krunčík Paša1984M1/14TJ Porkert Skuhrov2:27:080:21:20
21.172Prokop Josef1949M3/1Loučná-Kouty nad Des.2:27:160:21:28
22.162Good Martin1978M1/15 2:27:280:21:40
23.131Vepřek Radomír1953M2/7AZ Ekotherm2:28:100:22:22
24.143Spáčil Radek1971M1/16SKP Šumperk2:28:150:22:27
25.150Medlík Jan1982M1/17SK Severka Šumperk 2:28:320:22:44
26.178Thomas Jaroslav1964M1/18Fortex Ski Moravský Beroun2:29:100:23:22
27.122Košárek Pavel1971M1/19SK Jamnice2:29:420:23:54
28.139Srovnal Otakar1942M3/2LOKO Zábřeh2:30:130:24:25
29.125Truhlář Petr1963M1/20SK ASSPRO Náchod2:30:370:24:49
30.118Votroubek Jan1982M1/21TJ Porkert Skuhrov2:31:150:25:27
31.120Schejbal Pepa1965M1/22TJ Porkert Skuhrov2:31:190:25:31
32.164Jachymek Piotr1962M2/8Beskidek Bielsko-Biala2:31:350:25:47
33.116Halama Jakub1979M1/23KVS Šumperk2:31:370:25:49
34.151Kuběnka Oldřich1956M2/9TJ KOVO Břidličná2:32:150:26:27
35.108Albert František1958M2/10SKL Šternberk2:32:530:27:05
36.147Komárek Jaromír1949M3/3KVS Šumperk2:33:070:27:19
37.112Kolář Leopold1954M2/11Vrbno pod Pradědem2:34:540:29:06
38.132Janů Petr1948M3/4LOKO Zábřeh2:35:220:29:34
39.145Homola Miroslav1955M2/12Sokol Hrabenov2:35:240:29:36
40.146Král Libor1968M1/24AZ Ekotherm2:41:100:35:22
41.121Kovalčík Tomáš1973M1/25SK Jamnice2:43:290:37:41
42.163Suchy Franciszek1952M3/5TKKF Beskidek2:44:030:38:15
43.105Rella Milan1966M1/26Hlubočky2:44:100:38:22
44.183Budík Miloš1955M2/13PBVMTBTeam Brno2:46:540:41:06
45.129Zajíc Karel1971M1/27HORO N.Jíčín2:47:130:41:25
46.175Šmerda Jaroslav1959M2/14HK Olomouc2:47:410:41:53
47.160Král Jiří1959M2/15SK Severka Šumperk 2:48:440:42:56
48.136Sadílek Ota 1946M3/6Atletika Albrechtice2:49:130:43:25
49.152Sosna Vlastimil1949M3/7Dolní Moravice2:50:300:44:42
50.167Pavliska Aja1977M1/28Ostrava2:51:480:46:00
51.134Soviš Ivan1946M3/8HS Skřítek2:52:230:46:35
52.113Kubr Václav1955M2/16LABE TRI CLUB Hradec Králové2:54:330:48:45
53.170Kubín Jiří1965M1/29HO Slezan opava2:55:290:49:41
54.111Petřivalský Marek1969M1/30SKL Šternberk2:55:420:49:54
55.177Matoušek Milan1942M3/9Fortex Ski Moravský Beroun2:58:270:52:39
56.153Krenžel Miroslav1947M3/10Dolní Moravice2:59:330:53:45
57.102Hájek Marek1968M1/31SK SP Kylešovice2:59:490:54:01
58.144Brož Jiří1954M2/17Biatlon Ostrava3:00:060:54:18
59.158Fencl Jaroslav1946M3/11Sokol Šternberk3:02:440:56:56
60.110Sklenář Antonín1948M3/12SKI OB Šternberk3:04:050:58:17
61.181Hrdina Libor1965M1/32Ostrava3:04:170:58:29
62.135Volek Ivo1948M3/13Jiskra Rýmařov3:04:230:58:35
63.103Hájek Marek1968M1/33SK SP Kylešovice3:05:140:59:26
64.171Štěrba Martin1962M2/18Opava3:05:400:59:52
65.130Dvořák Miroslav1973M1/34SSK Horka na Mor.3:05:511:00:03
66.174Wybraniec Andrzej1950M3/14Polska3:06:131:00:25
67.128Turček Miroslav1954M2/19Laguna Nový Jíčín3:09:111:03:23
68.137Navrátil Antonín1953M2/20ÚHÚL Olomouc3:09:321:03:44
69.165Zatloukal Tomáš1967M1/35Bubrdych Team3:10:211:04:33
70.176Havrda Zdeněk1955M2/21Kontejner Trend3:11:311:05:43
71.101Paloncý Pavel1963M1/36KVS Šumperk3:12:191:06:31
72.166Hanuš Ondřej1970M1/37Hrabišín3:12:271:06:39
73.159Hutař Zdeněk1956M2/22Sokol Šternberk3:15:441:09:56
74.148Klos Vladan1973M1/38 3:16:041:10:16
75.133Krejčí Pavel1955M2/23Ostrava3:17:061:11:18
76.104Navrátil Marek1971M1/39SK SP Kylešovice3:19:301:13:42
 154Lhotský Petr1960M2TJ SK Zlínvzdal