JeLyMan 2004
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.DM/149Sedláček Václav1986SKI Klub Šumperk1:07:52 
 DM/250Březina Vojtěch1986SKI Klub Šumperk1:07:52 
3.V1/158Urban Rostislav1973Hydraulik CZ1:08:540:01:02
4.V1/254Kašpar Tomáš1973SKI Klub Šumperk1:11:330:03:41
5.V1/3111Prášil Vítězslav1981VŠB Ostrava1:11:420:03:50
6.V2/164Zourek Pavel1960SK Nové Město na Moravě1:11:520:04:00
7.DM/351Axmann David1989SKI Klub Šumperk1:12:140:04:22
8.DM/452Klein Martin1989SKI Klub Šumperk1:16:130:08:21
9.V1/477Janáč Lukáš1984Jiskra Rýmařov1:18:420:10:50
10.DM/5105Švajda Bohumil1988Fortex SKI Moravský Beroun1:18:430:10:51
11.DM/662Strachota Petr1987SK Severka Šumperk1:20:300:12:38
12.V1/590Brož Jaroslav1980Brno1:20:530:13:01
13.V1/6103Křenek Aleš1985Fortex SKI Moravský Beroun1:21:010:13:09
14.V2/282Kolář Leopold1954SGVP1:21:150:13:23
15.V1/75Rončák Jan1967SK Přerov1:21:190:13:27
16.Z1/165Kolářová Kateřina1984TJ Jiskra Rýmařov1:22:380:14:46
17.V1/82Grycman Kazimierz1972Polska1:22:500:14:58
18.V2/378Kubeša Jiří1959SKL Šternberk1:23:290:15:37
19.V1/97Tesař Jiří1967VŠB Ostrava1:24:070:16:15
20.V2/4106Steiger Jaroslav1954Fortex SKI Moravský Beroun1:24:190:16:27
21.V3/166Kubčuka Vladislav1947AVX Lanškroun1:24:330:16:41
22.V2/513Papáček Jan, Ing.1954Oseva Choceň1:25:300:17:38
23.V2/6118Budík Miloš1955VHS Brno1:25:360:17:44
24.V1/10102Steiger Marek1985Fortex SKI Moravský Beroun1:25:390:17:47
25.V3/276Fišnar Jiří1950Kouty nad Desnou1:25:500:17:58
26.V1/118Vlach Jaroslav1981OK99 Hradec Králové1:27:210:19:29
27.V3/391Brož Jaroslav1950Brno1:28:140:20:22
28.V2/7116Sporek Miroslav1954Loučná1:28:330:20:41
29.V4/126Bielčik Jindřich1940Lichkov1:28:430:20:51
30.V1/12104Pavlík Josef1979Fortex SKI Moravský Beroun1:29:010:21:09
31.V4/263Herman Josef1936SKI Nové Město na Moravě1:29:040:21:12
32.V1/13109Fendrych Michal1975SKI OB Šternberk1:29:100:21:18
33.V2/875Axmann Zdeněk1960SK Štíty1:29:280:21:36
34.V3/474Dubec Jiří1951Zlaté Hory1:29:310:21:39
35.V4/330Kochwasser František1936LOKO Zábřeh1:29:490:21:57
36.V2/968Kotas Pavel1955SP Peloton1:30:110:22:19
37.V3/5108Gabrhel Karel1948Šternberk1:30:250:22:33
38.V4/460Riedl Václav1939ALSPORT Šumperk1:30:330:22:41
39.Z1/253Tichá Daniela1967SKI Klub Šumperk1:30:450:22:53
40.V3/618Chramosta Jaroslav1949Loučná nad Desnou1:30:520:23:00
41.V2/1073Višňa Milan1959SK Šternberk1:30:590:23:07
42.DM/761Král Vojtěch1988SK Severka Šumperk1:31:040:23:12
43.V2/11115Urbiš Vilém1954TJ SKI Slavoj Bruntál1:31:050:23:13
44.V1/143Papáček Jan1979Festuca České Libchavy1:31:260:23:34
45.V3/756Rýznar Miroslav1953AZ Ekotherm1:33:340:25:42
46.V1/154Pěnčík Zdeněk1973Prostějov1:34:250:26:33
47.V1/166Růžička Lukáš1978KVS Šumperk1:34:270:26:35
48.V3/889Wybraniec Ondrzej1950Polska1:34:430:26:51
49.V3/925Uhmann Petr1952Tesla Brno1:34:580:27:06
50.DM/8114Thomas Jaroslav1989SG Vrbno1:35:130:27:21
51.Z1/381Kolářová Gabriela1984SGVP1:36:200:28:28
52.V3/1016Hanuš Jan1944Zábřeh na Moravě1:36:230:28:31
53.Z1/4113Hajtmarová Hana1972Postřelmov1:38:470:30:55
54.V3/11112Žouželka Jaroslav1950Eskymo Zábřeh1:38:560:31:04
55.V1/1786Podhajský Tomáš1974Weinstock Nový Jičín1:39:250:31:33
56.DM/994Ženčák Jakub1988Rapotín1:39:570:32:05
57.Z1/537Bednářová Dana1979SKUP OB Olomouc1:40:000:32:08
58.DZ/1101Lenka Svobodová1991Fortex SKI Moravský Beroun1:40:570:33:05
59.V1/1887Laicha Marian1976Weinstock Nový Jičín1:41:030:33:11
60.V1/1972Šťastný Karel1979SK OB Chotěboř1:42:240:34:32
61.V3/1259Kačírek Pavel1951FK Řetůvka1:42:430:34:51
62.V2/1279Wiedermann Zdeněk1958Silný Team Uničov1:43:150:35:23
63.Z1/698Thomasová Ilona1972Fortex SKI Moravský Beroun1:43:300:35:38
64.V3/1320Ptáček Jiří1944Baník Ostrava1:43:480:35:56
65.V2/1310Bechyňský Josef1954Bruntál1:44:570:37:05
66.Z1/740Tesařová Bohumila1969VŠB Ostrava1:45:060:37:14
67.V2/1470Sitora Ivan1958Rýmařov1:45:290:37:37
68.V2/1593Genzer Petr1954Rybí1:45:360:37:44
69.V4/557Švub Jaroslav1941SKI Dolní Studénky1:45:550:38:03
70.Z1/8110Nováková Magda1978LOKO Zábřeh1:45:560:38:04
71.V4/635Volný Jaromír1935PJR Frenštát p. R1:45:580:38:06
72.Z1/939Štrajtová Zuzka1964SKUP OB Olomouc1:46:470:38:55
73.V3/1422Víša Bohuslav1951Pimpong Olomouc1:47:430:39:51
74.V1/2088Gerla Lukáš1981Nový Jičín1:47:480:39:56
75.Z3/145Srovnalová Libuše1944LOKO Zábřeh1:48:110:40:19
76.Z1/1069Hanzlová Svatava1966SP Peloton1:48:140:40:22
77.Z2/141Hájková Iveta1963SK SP Kylešovice1:48:330:40:41
78.V4/734Tesař Stanislav1934SG TJ Sokol Šternberk1:48:560:41:04
79.Z1/11100Šestáková Romana1970Fortex SKI Moravský Beroun1:49:460:41:54
80.V2/1695Genzer Jiří1954Nový Jičín1:49:500:41:58
81.V3/1517Hašek Václav1944Sokol Sudkov1:50:220:42:30
82.Z2/243Paloncýová Mária1963KVS Šumperk1:50:400:42:48
83.V2/1797Macíček Vladimír1960Hodslavice1:51:010:43:09
84.V4/896Jurák Miroslav1943Nový Jičín1:51:470:43:55
85.V4/929Hrdina Miroslav1942Sokol Plesná1:54:580:47:06
86.Z2/399Thomasová Iveta1961Fortex SKI Moravský Beroun1:55:310:47:39
87.V2/1883Pilař Jindřich1958Nový Jičín1:55:370:47:45
88.V3/1685Pavelka Zdeněk1950HO Nový Jičín1:55:590:48:07
89.V1/219Vozák František1961Sokol Bzenec (KČT Vsetín)1:58:340:50:42
90.V3/1721Starý Břetislav1944Baník Ostrava1:59:030:51:11
91.V4/1036Čermák Miloslav 1941TJ Liga 100 Olomouc1:59:420:51:50
92.Z1/1238Rončáková Dagmar1970Olomouc2:00:100:52:18
93.Z3/244Doležalová Vlasta1948Baník Ostrava2:01:180:53:26
94.V3/1892Szcepaňsi Zbyslav1944Raciborz2:01:420:53:50
95.DZ/2119Štýbnarová Radka1986Zábřeh na Moravě2:02:340:54:42
96.Z3/3107Tesařová Olga1937Šternberk2:04:120:56:20
97.V3/1967Fojtík Vladimír1948Loučná nad Desnou2:04:270:56:35
98.V2/19117Czech Joachim1954Dizewna2:07:541:00:02
99.Z1/1371Gregorová Lenka1983SK OB Chotěboř2:08:221:00:30
100.DZ/355Paloncýová Markéta1987KVS Šumperk2:11:511:03:59
101.V4/1147Geoff William1942Jiří team Ostrava2:13:551:06:03
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.M1/1270Fišnar Jiří1976Kouty nad Desnou2:03:10 
2.M1/2261Sedláček Štěpán1983VŠB Ostrava2:07:070:03:57
3.M1/3244Pavel Petr1980SKI Klub Šumperk2:07:090:03:59
4.M2/1229Václavek Tomáš1958SKL Šternberk2:08:590:05:49
5.M3/1232Křenek Miroslav1950TJ Sokol Výprachtice2:14:460:11:36
6.M2/2228Václavek Jiří1957SKL Šternberk2:15:550:12:45
7.M2/3276Ženčák Jaroslav1961ASPV OA Šumperk2:16:540:13:44
8.M1/4271Strnadel Ondřej1985SKI Klub Šumperk2:17:300:14:20
9.M1/5209Kolrt Jindřich1979TJ Spartak Police nad Metují2:18:210:15:11
10.M2/4225Mikeska Miroslav1961SKL Šternberk2:18:490:15:39
11.M1/6283Thomas Jaroslav1964Fortex SKI Moravský Beroun2:19:550:16:45
12.M1/7292Konderla Libor1963Ostrava Poruba2:21:310:18:21
13.M1/8291Srovnal Otakar1975LOKO Zábřeh2:22:050:18:55
14.M3/2250Břinčil Josef1949Sokol Štíty2:22:060:18:56
15.M2/5266Kreizl Dušan1952Chrt team Loučná2:22:520:19:42
16.M2/6247Homola Miroslav1955Sokol Hrabenov2:23:150:20:05
17.M2/7293Tomeček Václav1962Doloplazy2:23:360:20:26
18.M1/9220Hájek Michal1963BSC Opava2:23:400:20:30
19.M1/10245Matúš - Matoušek Milan1967AZ Ekotherm2:23:540:20:44
20.M2/8297Pospíšil Miroslav1960Nenakonice2:24:550:21:45
21.M1/11285Šíbl Radek1980Univerzita Brno2:25:070:21:57
22.M3/3267Prokop Josef1949Loučná nad Desnou2:25:230:22:13
23.M1/12202Baláž Roman1965Ostrava Poruba2:25:400:22:30
24.M3/4241Srovnal Otakar1942LOKO Zábřeh2:25:430:22:33
25.M3/5248Janů Petr1948LOKO Zábřeh2:26:090:22:59
26.M2/9262Truhlář Petr1963SK ASSPRO Náchod2:26:380:23:28
27.M1/13206Halama Jakub1979KVS Šumperk2:26:570:23:47
28.M1/14258Roubalík Radovan1964Fortex SKI Moravský Beroun2:28:030:24:53
29.M2/10295Jachymek Piotr1962Beskidek Bielsko-Biala2:29:350:26:25
30.M2/11264Schejbal Josef1964Skuhrov nad Bělou2:29:560:26:46
31.M1/15269Vlastimil Kokeš1965TK Duko Rýmařov2:30:180:27:08
32.M1/16282Horák Ondřej1975Fortex SKI Moravský Beroun2:31:040:27:54
33.M2/12218Albert František1958SKL Šternberk2:31:170:28:07
34.M3/6251Kukula Zdeněk1950Nový Malín2:31:410:28:31
35.M3/7294Klis Jan1953Beskidek Bielsko-Biala2:31:590:28:49
36.M2/13290Živěla Aleš1957TJ Nové Sady Olomouc2:33:120:30:02
37.M3/8298Navrátil František1942Olomouc2:33:290:30:19
38.M2/14252Škop Vladimír1954Egon Team2:34:590:31:49
39.M3/9263Ehl Jiří1953TJ Porkert Skuhrov2:35:110:32:01
40.M2/15289Bezecný Mojmír1960TJ Švýcárna2:35:410:32:31
41.M3/10246Vepřek Radomír1953AZ Ekotherm2:36:140:33:04
42.M1/17204Gregora Milan1971Lankšroun2:36:180:33:08
43.M3/11249Komárek Jaromír1949KVS Šumperk2:36:540:33:44
44.M1/18288Minář Karel1974Šumperk2:38:320:35:22
45.M3/12275Dokoupil Vítězslav1952KAS Olomouc2:39:350:36:25
46.M1/19214Rella Milan1966Hlubočky2:41:340:38:24
47.M3/13234Mizera Ladislav1953TJ Zubří2:42:050:38:55
48.M1/20281Šesták Radim1971Fortex SKI Moravský Beroun2:43:400:40:30
49.M1/21205Hájek Marek1968SK SP Kylešovice2:44:580:41:48
50.M2/16265Novák Pavel1960TJ Porkert Skuhrov2:45:210:42:11
51.M1/22253Knápek Michal1974TJ Sokol Horní Heřmanice2:45:350:42:25
52.M1/23203Dvořák Miroslav1973SSK Horka nad Moravou2:47:550:44:45
53.M3/14240Soviš Ivan, Ing.1946Horská služba Skřítek2:48:240:45:14
54.M3/15243Vlach Oldřich1944VSK VŠB -TU Ostrava2:48:320:45:22
55.M3/16230Doležal Libor1948Baník Ostrava2:48:410:45:31
56.M1/24286Huňka Karel1969KOB Konice2:49:290:46:19
57.M3/17238Sadílek Ota1946Atletika Albrechtice2:50:500:47:40
58.M3/18233Matoušek Milan1942Fortex SKI Moravský Beroun2:51:120:48:02
59.M3/19237Navrátil Antonín1953SKUP OB Olomouc2:53:050:49:55
60.M2/17259Maštera Jiří1958HK Vysočiny2:53:250:50:15
61.M2/18221Holíček Josef1956Moravský Beroun2:55:450:52:35
62.M1/25211Navrátil Marek1971SK SP Kylešovice2:56:060:52:56
63.M1/26254Kobza Miroslav1965Horní Heřmanice2:58:520:55:42
64.M1/27260Zatloukal Tomáš1967Burych Team2:59:220:56:12
65.M3/20216Lachnit JaroslavSIVO Rýmařov3:01:080:57:58
66.M1/28279Blahuš Bohumil1970SK Ježek Otrokovice3:02:200:59:10
67.M3/21231Komárek Bedřich1953SK Hlubočky3:02:340:59:24
68.M2/19274Slovák Josef1959Vsetín3:03:361:00:26
69.M3/22242Volek Ivo1948TJ Jiskra Rýmařov3:04:231:01:13
70.M1/29280Kopčil Robert1970ATEX Titan Zlín3:04:551:01:45
71.M3/23239Sklenář Antonín1948SKL Šternberk3:05:171:02:07
72.M3/24273Kadlec Josef1952KAS Olomouc3:06:241:03:14
73.M2/20257Dvorský František1957Olomouc3:12:571:09:47
74.M1/30277Machů Dalibor1970SK Ježek Otrokovice3:13:481:10:38
75.M2/21278Blahuš Pavel1963HC Hamrys3:16:411:13:31
76.M2/22223Krejčí Pavel1955Ostrava Poruba3:17:151:14:05
77.M2/23226Paloncý Pavel1963KVS Šumperk3:17:231:14:13
78.M3/25272Fencl Jaroslav1946SKL Šternberk3:18:021:14:52
79.M3/26255Rechtenberg Karel1947PJR Frenštát pod Radhoštěm3:20:171:17:07
80.M3/27256Mohelnik Rudolf1947Ostravice3:24:471:21:37
81.M3/28296Masciszewski Geraud1946Bialsko-Biala3:27:121:24:02
82.M2/24284Šíbl Jaroslav1953Holešov3:27:401:24:30
83.M1/31268Tecl Václav1969Libice nad Doubravou3:48:241:45:14
 M1213Prokop Tomáš1969Brnovzdal 
 M1217Košťálek Otakar1971vzdal 
 M2222Juřena Milan1960TJ Granitol Moravský Berounvzdal