JeLyMan 2005
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.V1/1Novotný Viktor1982KHS Sportful Bike Team1:07:54 
2.V1/2Hakl Oldřich1981KHS Sportful Bike Team1:07:570:00:03
3.V1/3Tomeček Lubomír1979KHS Sportful Bike Team1:08:020:00:08
4.DM/1Tejchman Jakub1988Fenix Ski Team Jeseník1:08:370:00:43
5.DM/2Baďura Jan1987Fenix Ski Team Jeseník1:09:110:01:17
6.V1/4Břinčil Josef1983Štíty1:10:400:02:46
7.V1/5Baroš Jiří1983KHS Sportful Bike Team1:12:540:05:00
8.V1/6Kukučka Stanislav1982Fenix Ski Team Jeseník1:13:370:05:43
9.DM/3Dědic Jan1989Fenix Ski Team Jeseník1:14:280:06:34
10.V1/7Skorupa Krzysztof1976Forma Wodzislaw Sl.1:16:400:08:46
11.DM/4Vykoukal Jiří1988Rýmařov1:17:550:10:01
12.V2/1Tomeček Václav1962SK Toma Olmouc1:17:590:10:05
13.V1/8Grycman Kazimierz1972Polska1:19:230:11:29
14.V1/9Gebel Petr1969Zamo Opava1:20:220:12:28
15.V3/1Kolář Leopold1954SKI Vrbno1:20:370:12:43
16.V3/2Břinčil Josef1949Štíty1:20:410:12:47
17.V4/1Hybl Vlastislav1942Jeseník1:20:460:12:52
18.DŽ/1Rauscherová Andrea1987Fenix Ski Team Jeseník1:21:070:13:13
19.V1/10Sosna Jakub1985Sokol Dolní Moravice1:21:080:13:14
20.DŽ/2Rauscherová Lucie1987Fenix Ski Team Jeseník1:22:060:14:12
21.V2/2Magiera Janusz1963Polska1:23:000:15:06
22.V3/3Tempír František1949Sokol Štíty1:23:050:15:11
23.V1/11Valigura Martin1973Nová Hradečná1:23:090:15:15
24.V1/12Uhmann Petr1983TJ Tesla Brno1:24:300:16:36
25.V1/13Pavlík Josef1979FORTEX SKI Moravský Beroun1:24:330:16:39
26.V3/4Kuběnka Vladislav1947AVX Lanškroun1:24:530:16:59
27.V1/14Chuděj Marek1972CK Espro Jeseník1:25:340:17:40
28.V1/15Kronika Miroslav1971Areco Hradec Králové1:25:360:17:42
29.V2/3Polák Tomáš1964Fenix Ski Team Jeseník1:25:410:17:47
30.DM/5Král Vojtěch1988SK Severka Šumperk1:25:590:18:05
31.V2/4Drobňák Milan1957Moravský Beroun1:26:410:18:47
32.V1/16Krhut Martin1980TJ Dolní Moravice1:27:120:19:18
33.V1/17Vysloužil Radek1979Šumperk1:27:250:19:31
34.V2/5Rauscher Pavel1960Fenix Ski Team Jeseník1:27:330:19:39
35.V1/18Šiška David1975KSP Olomouc1:28:410:20:47
36.Ž1/1Kolářová Kateřina1984SKSU Šumperk1:28:530:20:59
37.V3/5Hodina Alois1949Šumperk1:29:330:21:39
38.V3/6Brož Jaroslav1950Brno1:30:460:22:52
39.V3/7Sosna Vlastimil1949Sokol Dolní Moravice1:31:040:23:10
40.V4/2Kochwasser František1936LOKO Zábřeh1:31:100:23:16
41.V3/8Dubec Jiří1951Edel Zlaté Hory1:31:210:23:27
42.V2/6Sedláček Antonín1958Fenix Ski Team Jeseník1:31:370:23:43
43.V2/7Ostřížek Petr1956Malá Morávka1:31:550:24:01
44.V2/8Havrda Zdeněk1955Kontejner Trend1:32:060:24:12
45.DM/6Blažek Jaroslav1988FORTEX SKI Moravský Beroun1:32:090:24:15
46.Ž1/2Sobková Šárka1971Školský sportovní klub Rožnov1:32:170:24:23
47.V3/9Steiger Jaroslav1954FORTEX SKI Moravský Beroun1:32:260:24:32
48.DM/7Ženčák Jakub1988ASPV OA Šumperk1:33:310:25:37
49.V3/10Krenžel Miroslav1947Sokol Dolní Moravice1:33:340:25:40
50.DM/8Thomas Jaroslav1989FORTEX SKI Moravský Beroun1:33:560:26:02
51.V3/11Fišnar Jiří1950Kouty nad Desnou1:34:160:26:22
52.V1/19Gorzolka Eugeniusz1966Polska1:34:290:26:35
53.V3/12Rýznar Miroslav1953AZ Ekotherm1:34:540:27:00
54.V2/9Janů Zdeněk1957Klub vytrvalostních sportů Šumperk1:35:410:27:47
55.V4/3Riedl Václav1939Alsport Šumperk1:35:550:28:01
56.V2/10Kmenta František1958AC Čejkovice1:36:070:28:13
57.V1/20Křivák Petr1966Uničov1:36:110:28:17
58.Ž1/3Šestáková Romana1970FORTEX SKI Moravský Beroun1:36:140:28:20
59.Ž1/4Hajtmarová Hana1972LOKO Zábřeh1:36:370:28:43
60.V2/11Křeček Miroslav1962KOB Železárny Prostějov1:36:380:28:44
61.V1/21Růžička Lukáš1978Klub vytrvalostních sportů Šumperk1:37:460:29:52
62.V1/22Smejkal Petr1974Zlínské prašivky1:38:160:30:22
63.V1/23Ciemala Marek1984Polska1:38:410:30:47
64.V1/24Tejchman Tomáš1965Fenix Ski Team Jeseník1:38:550:31:01
65.DM/9Holuša Lukáš1989Sokol Opava1:39:420:31:48
66.V3/13Velkoborský Miloš1954AC Ostrava1:39:570:32:03
67.V1/25Janoš Rudolf1971Bystřice pod Hostýnem1:40:130:32:19
68.V2/12Klein Antonín1960Červená Voda1:40:330:32:39
69.Ž1/5Černošková Hana1967Brno1:40:370:32:43
70.Ž1/6Grygarová Jana1979KSP Olomouc1:40:390:32:45
71.V2/13Slovák Josef1959Vsetín1:41:300:33:36
72.V2/14Tvarůžek Tomáš1963Šebrov1:41:490:33:55
73.V3/14Uhmann Petr1951TJ Tesla Brno1:41:520:33:58
74.V1/26Jílek Roman1989Olomouc1:42:110:34:17
75.V4/4Petroš Antonín1942Bruntál1:42:250:34:31
76.V1/27Škarvada Milan1974Continental Sport Team1:42:290:34:35
77.V3/15Sporek Miroslav1954Loučná nad Desnou1:42:400:34:46
78.V1/28Procházka Josef1972KOB Konice1:42:470:34:53
79.V2/15Matera Rosťa1962SK Jiří Team Ostrava1:42:590:35:05
80.Ž1/7Nováková Lucie1984SK Jiří Team Ostrava1:43:190:35:25
81.V1/29Vičan Lubomír1965Vosa Bruntál1:43:300:35:36
82.V3/16Kačírek Pavel1951Řetůvka1:43:460:35:52
83.DM/10Janů Zdeněk1990Klub vytrvalostních sportů Šumperk1:44:150:36:21
84.Ž3/1Srovnalová Libuše1944LOKO Zábřeh1:44:270:36:33
85.V1/30Albrecht Karel1967Lupěné1:45:090:37:15
86.Ž3/2Banasiak Alicja1952TKKF Beskidek1:45:110:37:17
87.Ž1/8Thomasová Ilona1972FORTEX SKI Moravský Beroun1:45:160:37:22
88.Ž2/1Tejchmanová Ivana1960Fenix Ski Team Jeseník1:45:340:37:40
89.V2/16Váša Petr1960Vsetín1:45:470:37:53
90.V3/17Mitaš Jiří1954Polička1:46:120:38:18
91.V3/18Gottfried Jan1946Troubelice1:46:470:38:53
92.Ž1/9Fillová Michaela1974FORTEX SKI Moravský Beroun1:46:550:39:01
93.V3/19Žouželka Jaroslav1950Eskymo Zábřeh1:47:240:39:30
94.V2/17Doupal Zdislav1958Olomouc1:48:070:40:13
95.V3/20Víša Bohuslav1951Pinpong Olomouc1:48:360:40:42
96.V2/18Pilař Jindřich1958Nový Jičín1:48:530:40:59
97.Ž1/10Vítková Eliška1980KSP Olomouc1:49:130:41:19
98.Ž1/11Jaklová Ivana1965Orli Ostrava1:49:530:41:59
99.V3/21Bechyňský Josef1954Bruntál1:50:010:42:07
100.V4/5Holub Josef1937Olympia Bruntál1:51:100:43:16
101.V3/22Ševčík Břetislav1950TJ Opava1:53:350:45:41
102.V1/31Feranec Tomáš1970FORTEX SKI Moravský Beroun1:54:310:46:37
103.V1/32Richter David1977Zlín1:54:360:46:42
104.Ž1/12Valouchová Marie1973Šumperk1:54:410:46:47
105.V2/19Jablonski Pavel1964Opava1:54:450:46:51
106.V2/20Brachtl Jaroslav1957Troubelice1:55:430:47:49
107.V3/23Czech Joachim1954Polska1:56:080:48:14
108.V3/24Lípa František1949Šumperk1:56:470:48:53
109.V4/6Szczotka Roman1934Polska1:57:340:49:40
110.V3/25Durman Vlastislav1952Duko Rýmařov1:57:350:49:41
111.Ž1/13Voráčová Naďa1981SK Severka Šumperk1:58:030:50:09
112.Ž3/3Grygarová Alena1951TJ Baník Ostrava OKD1:58:210:50:27
113.V2/21Jadrníček Petr1957Lokomotiva Ostrava1:58:480:50:54
114.V1/33Martinek Petr1974Červenka1:59:490:51:55
115.V4/7Čermák Miloslav1941SK Univerzity Palackého Olomouc2:00:570:53:03
116.V2/22Krhut Libor1963SKOB Baník Havířov2:02:020:54:08
117.Ž2/2Materová Hana1963SK Jiří Team Ostrava2:04:140:56:20
118.DM/11Thomas Patrik1993FORTEX SKI Moravský Beroun2:04:320:56:38
119.V2/23Semotam Jiří1957Olomouc2:04:410:56:47
120.V4/8Bezecný Milan1932Ostrava2:05:560:58:02
121.DŽ/3Černošková Tereza1992Brno2:07:290:59:35
122.DŽ/4Jarolímová Pavlína1993Brno2:07:320:59:38
123.Ž3/4Mikulková Marie1954Zlín2:09:131:01:19
124.V4/9Szczepanski Zbyslav1944Polska2:09:441:01:50
125.Ž3/5Doležalová Vlasta1948TJ Baník Ostrava OKD2:13:261:05:32
126.V3/26Jadrníček Jiří1955Ostrava2:17:501:09:56
127.Ž1/14Matoušková Helena1967Senička2:19:361:11:42
128.Ž1/15Bilachová Tereza1982Chromeč2:30:501:22:56
129.Ž2/3Mrštíková Milena1960Nový Jičín2:45:301:37:36
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.M1/1Fišnar Jiří1976Kouty nad Desnou2:08:45 
2.M2/1Václavek Tomáš1958SK SKI-OB Šternberk2:08:520:00:07
3.M1/2Urban Rostislav1973Hydraulik CZ2:10:350:01:50
4.M1/3Kulík Vladislav1973Cykloklub Morava2:11:400:02:55
5.M1/4Srovnal Otakar1975LOKO Zábřeh2:14:500:06:05
6.M2/2Ženčák Jaroslav1961ASPV OA Šumperk2:15:030:06:18
7.M3/1Křenek Miroslav1950Výprachtice2:15:520:07:07
8.M2/3Thomas Jaroslav1964FORTEX SKI Moravský Beroun2:17:490:09:04
9.M2/4Pospíšil Miroslav1960HSTS Věrovany2:18:470:10:02
10.M1/5Podmolík Tomáš1969SKOB Zlín2:20:040:11:19
11.M1/6Kolrt Jindřich1979TJ Spartak Police nad Metují2:20:390:11:54
12.M1/7Vala Lukáš1978FORTEX SKI Moravský Beroun2:22:260:13:41
13.M2/5Jachymek Piotr1962Beskidek Bielsko-Biala2:22:320:13:47
14.M1/8Strnadel Ondřej1985Ski Klub Šumperk2:25:520:17:07
15.M2/6Homola Miroslav1955TJ Sokol Hrabenov2:25:590:17:14
16.M2/7Holuša Miloš1965USK Praha2:26:210:17:36
17.M3/2Janů Petr1948LOKO Zábřeh2:27:020:18:17
18.M1/9Pavliska Aja1977Ostrava2:27:180:18:33
19.M3/3Srovnal Otakar1942LOKO Zábřeh2:28:260:19:41
20.M1/10Baláž Roman1965Ostrava2:28:500:20:05
21.M2/8Kokeš Vlastimil1965Duko Rýmařov2:29:120:20:27
22.M1/11Vošický Pavel1975SK Dama sport Šumperk2:30:370:21:52
23.M2/9Orner Zdeněk1956KCK Zlín2:30:500:22:05
24.M1/12Minář Marek1974Šumperk2:31:470:23:02
25.M2/10Václavek Jiří1957SK SKI-OB Šternberk2:32:020:23:17
26.M2/11Bezecný Momjír1960Olomouc2:32:100:23:25
27.M3/4Gorzolka Pawel1942Polska2:32:550:24:10
28.M1/13Král Libor1968AZ Ekotherm2:33:130:24:28
29.M3/5Sikora Stefan1949TKKF Beskidek2:33:240:24:39
30.M1/14Šesták Radim1971FORTEX SKI Moravský Beroun2:34:240:25:39
31.M3/6Zdráhal Tomáš1953SK SKI-OB Šternberk2:34:270:25:42
32.M1/15Schuster Martin1965POBO Opava2:34:320:25:47
33.M2/12Medlík Radek1958ASPV OA Šumperk2:35:570:27:12
34.M1/16Filgas Jan1973TJ Metasport2:36:190:27:34
35.M2/13Novák Břetislav1963SK Kompot2:36:520:28:07
36.M1/17Čelůstka Jan1982Zlín2:37:290:28:44
37.M3/7Komárek Jaromír1949Klub vytrvalostních sportů Šumperk2:38:090:29:24
38.M3/8Křen Karel1952LK Zlín2:38:200:29:35
39.M2/14Kubeša Jiří1959SKL Šternberk2:38:270:29:42
40.M1/18Growka Robert1968eD system Czech2:38:510:30:06
41.M2/15Albert František1958SK SKI-OB Šternberk2:39:010:30:16
42.M2/16Roubalík Radovan1964FORTEX SKI Moravský Beroun2:39:210:30:36
43.M2/17Živela Aleš1957TJ Nové Sady Olomouc2:39:240:30:39
44.M3/9Sadílek Ota1946Lanškroun2:41:180:32:33
45.M2/18Korhoň Josef1962PRO-SKI Prostějov2:41:370:32:52
46.M3/10Suchy Franciszek1952TKKF Beskidek2:41:560:33:11
47.M3/11Hyrnik Kazimierz1953Polska2:42:190:33:34
48.M1/19Vrzala Michal1978Nový Malín2:43:340:34:49
49.M2/19Grepl Ladislav1961KOB Konice2:44:340:35:49
50.M3/12Vepřek Radomír1953AZ Ekotherm2:47:270:38:42
51.M2/20Křenek Lubomír1957Rýmařov2:49:450:41:00
52.M1/20Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou2:51:390:42:54
53.M3/13Doležal Libor1948TJ Baník Ostrava OKD2:53:120:44:27
54.M3/14Brož Jiří1954Sokol Dolní Moravice2:53:240:44:39
55.M3/15Soviš Ivan1946Horská služba Skřítek2:55:360:46:51
56.M2/21Marada Josef1960Jestřebí2:56:560:48:11
57.M1/21Soviš Ivo1971Sivo Rýmařov2:57:050:48:20
58.M1/22Mareš Libor1969SK Vyhlídka Šternberk2:57:160:48:31
59.M1/23Jančár Dalibor1977Francova Lhota2:57:510:49:06
60.M2/22Churavý Béďa1959Horal Šumperk2:59:020:50:17
61.M2/23Jarolím Petr1961Brno2:59:240:50:39
62.M2/24Jakl Jiří1963Orli Ostrava3:00:590:52:14
63.M2/25Sochor Tomáš1963SKOB Baník Havířov3:01:330:52:48
64.M1/24Szczotka Arkadiuzs1974Polska3:01:500:53:05
65.M3/16Lachnit Jaroslav1948Jiskra Rýmařov3:02:460:54:01
66.M2/26Juračka Zdeněk1957SKOB Baník Havířov3:03:560:55:11
67.M1/25Minařík Martin1967Skokani Olomouc3:04:210:55:36
68.M2/27Podivínský Ladislav1961Uherské Hradiště3:05:370:56:52
69.M2/28Kurka Vít1962TK Opava3:06:200:57:35
70.M3/17Wybraniec Andrzey1950Polska3:07:300:58:45
71.M1/26Kopčil Robert1970SK Ježek Otrokovice3:08:250:59:40
72.M1/27Podhajský Tomáš1974AP Corporation3:10:561:02:11
73.M1/28Zatloukal Tomáš1967Bubdych Team3:12:381:03:53
74.M3/18Komárek Bedřich1953Moenus Olomouc3:13:371:04:52
75.M1/29Blahuš Bohumil1970SK Ježek Otrokovice3:16:061:07:21
76.M2/29Pečenka Libor1961Branky3:16:471:08:02
77.M2/30Krejčí Pavel1955Ostrava3:16:491:08:04
78.M2/31Hutař Zdeněk1956Šternberk3:17:491:09:04
79.M3/19Fencl Jaroslav1946SKL Šternberk3:24:401:15:55
80.M3/20Mikulka Josef1954Zlín3:30:271:21:42
81.M2/32Březina Vladimír1958SK Severka Šumperk3:32:161:23:31
82.M3/21Krejčí Ladislav1954VHS Brno3:34:521:26:07
83.M1/30Matoušek Jiří1965Senička3:42:041:33:19
84.M3/22Mařík Jiří1955RJR Ostrava3:55:061:46:21
85.M1/31Kalina Tomáš1985SKOB Baník Havířov4:13:362:04:51
86.M3/23Nerer Vladislav1936Šternberk4:25:122:16:27
 M1Hyrnik Wojciech1981PolskaVzdal 
 M2Vala Radim1961RJR OstravaVzdal 
 M3Jelínek Jiří1955TK OpavaVzdal