JeLyMan
JeLyMan 2008
 
Výsledky kategorií V1, V2, V3, V4, Ž1, Ž2, Ž3, DM, DŽ [20 km]
 
1.V1/1Kautz Michal1989SKI KLUB Šumperk01:24:17 
2.DM/1Macháček Zdeněk1992SKI KLUB Šumperk01:24:2000:00:03
3.V1/2Hlobil Vladimír1989SG Vrbno pod Pradědem01:24:5500:00:38
4.V1/3Polách Martin1989SG Vrbno pod Pradědem01:25:4300:01:26
5.DM/2Ondrášek Pavel1992SKI KLUB Šumperk01:26:0700:01:50
6.DM/3Hýbl Jaroslav1993SKI KLUB Šumperk01:26:5600:02:39
7.V1/4Krunčík Pavel1985SKI Skuhrov01:28:4800:04:31
8.DM/4Schejbal Oldřich1991SKI Skuhrov01:29:4100:05:24
9.DM/5Kodl Jan1993SKI KLUB Šumperk01:29:4900:05:32
10.DM/6Novák Jan1990SG Vrbno pod Pradědem01:31:1000:06:53
11.DM/7Keclík Radim1992SKI KLUB Šumperk01:32:4500:08:28
12.V1/5Krunčík Milan1980SKI Skuhrov01:32:5200:08:35
13.DM/8Zatloukal Lukáš1990SKI Skuhrov01:35:4600:11:29
14.V4/1Krátký František1943Viking Králíky01:37:3500:13:18
15.V1/6Knápek Jaroslav1974Proxima-team.cz01:42:2200:18:05
16.V2/1Křivohlávek Jan1966Jiskra Králíky01:43:2800:19:11
17.V1/7Prášil Vítězslav1981Ostrava01:43:3800:19:21
18.V2/2Tomeček Václav1962Toma OL01:45:0000:20:43
19.DZ/1Schejbalová Alena1993SKI Skuhrov01:45:1500:20:58
20.V1/8Koňarik David1981CSC Šumperk01:45:4500:21:28
21.V2/3Brunclík Ivo1958Slovan Špindlerův Mlýn01:46:2400:22:07
22.V4/2Kuběnka Vladislav1947AVX Lanškroun01:46:2900:22:12
23.Ž1/1Kolářová Kateřina1984SKI KLUB Šumperk01:48:1500:23:58
24.V3/1Hlaváček Zdeněk1954SKP Rychnov nad Kněžnou01:48:3300:24:16
25.V1/9Kašpar Tomáš1973SKI KLUB Šumperk01:49:1400:24:57
26.V2/4Zatloukal Jiří1962SKI Skuhrov01:49:1500:24:58
27.Ž2/1Tichá Daniela196701:49:3600:25:19
28.DM/9Roubalík Štěpán1993Fortex Ski Moravský Beroun01:49:5800:25:41
29.Ž1/2Hloušková Marcela1974Ruda nad Moravou01:51:4300:27:26
30.Ž1/3Hajtmarová Hana1972Loko Zábřeh01:52:1000:27:53
31.V3/2Gažík Milan1953OPEL-Šumperk01:54:5900:30:42
32.V4/3Kubíček Václav1947Sokol Vikýřovice01:55:2000:31:03
33.V1/10Vitešník Adam1983BIKE SPORT UNIČOV01:55:5100:31:34
34.V3/3Hodina Alois1949Alsport01:56:1100:31:54
35.V1/11Mlejnek Pavel1974SK SKI-OB Šternberk01:57:0200:32:45
36.DM/10Blažek Jaroslav1988Fortex Ski Moravský Beroun01:57:4100:33:24
37.V3/4Kolář Leopold1954SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.01:59:5800:35:41
38.V3/5Navrátil Antonín1953SK Univerzity Palackého Olomou02:00:0000:35:43
39.Ž1/4Vavroušková Kateřina197702:00:1600:35:59
40.V4/4Matoušek Milan1942Fortex Ski Moravský Beroun02:01:2000:37:03
41.V3/6Krmela František1958AZ Ekotherm02:01:3700:37:20
42.DM/11Ondruška Vojtěch1994Fortex Ski Moravský Beroun02:03:1500:38:58
43.DM/12Tomeček Václav1991Doloplazy02:05:3700:41:20
44.V3/7Kotas Pavel1955SK Peloton Havířov02:05:4600:41:29
45.V4/5Vlach Oldřich1944VSK VŠB-TU Ostrava02:06:5700:42:40
46.V1/12Král Vojtěch1988SK Severka Šumperk02:07:1500:42:58
47.V3/8Steiger Jaroslav1954Fortex Ski Moravský Beroun02:08:0400:43:47
48.Ž1/5Najdekrová Jitka1977Marina 102:11:0000:46:43
49.V2/5Slovák Josef1959Vsetín02:15:4200:51:25
50.V2/6Felkl Luděk1960Maxidek Šumperk02:19:4800:55:31
51.V3/9Víša Bohuslav1951ping-pong Olomouc02:22:4900:58:32
52.Ž2/2Hanzlová Svatava1966SK Peloton Havířov02:22:5000:58:33
53.V3/10Kačírek Pavel1951FK Řetůvka02:24:3401:00:17
54.Ž2/3Machalická Libuše1964Fortex Ski Moravský Beroun02:37:3701:13:20
55.Ž3/1Doležalová Vlasta1948TJ Baník Ostrava OKD02:51:1001:26:53
56.V2/7Fréhar Pavel1966Pathfinder02:57:1001:32:53
57.Ž3/2Kopečková Světla1933SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.02:57:1401:32:57
58.V1/13Spisar Martin1974SK Elán Prostějov03:06:0201:41:45
59.V1/14Burda Tomáš1980Marathon team Klimkovice03:43:3002:19:13
60.Ž1/6Urbánková Hana1980Marathon team Klimkovice03:43:3202:19:15
 Riedl Václav1939AlsportVzdal 
 Brož Jaroslav1950SKI KLUB ŠumperkVzdal 
 Mindek Tomáš1979Marathon team KlimkoviceVzdal 
 Posker Tomáš1980VSK VŠB-TU OstravaVzdal 
 Mika Ondřej1984Marathon team KlimkoviceVzdal 
 Mikula Jakub1990Proxima-team.czVzdal 
 Fréhar Ondřej1995PathfinderVzdal 
 Fréhar Daniel1999PathfinderVzdal 
 
Výsledky kategorií M1, M2, M3 [40 km]
 
1.M1/1Fišnar Jiří1976Kouty nad Desnou02:50:51 
2.M1/2Sedláček Václav1986SKI KLUB Šumperk02:53:3000:02:39
3.M1/3Srovnal Otakar1975Loko Zábřeh03:01:3500:10:44
4.M2/1Václavek Tomáš1958SK SKI-OB Šternberk03:05:2000:14:29
5.M3/1Janů Petr1948Loko Zábřeh03:10:1400:19:23
6.M2/2Pospíšil Miroslav1960HSTS Věrovany03:10:3000:19:39
7.M2/3Ženčák Jaroslav1961Obchodní akademie Šumperk03:11:5300:21:02
8.M2/4Thomas Jaroslav1964SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.03:14:0000:23:09
9.M3/2Srovnal Otakar1942Loko Zábřeh03:22:0300:31:12
10.M2/5Bezecný Mojmír1960SK SKI-OB Šternberk03:24:0900:33:18
11.M1/4Zimmermann Pavel1975Tatran Litovel03:30:2100:39:30
12.M3/3Škop Vladimír1954SKI KLUB Šumperk03:30:4800:39:57
13.M2/6Roubalík Radovan1964Fortex Ski Moravský Beroun03:34:0900:43:18
14.M2/7Medlík Radek1958Obchodní akademie Šumperk03:35:4100:44:50
15.M1/5Cabrnoch Jakub1976TJ SVS03:40:0800:49:17
16.M1/6Schejbal Josef1964SKI Skuhrov03:42:2500:51:34
17.M2/8Pospíšil Martin1964SKOL Brno03:45:4700:54:56
18.M1/7Friedel Jan1979Marathon team Klimkovice03:45:5000:54:59
19.M2/9Korhoň Josef1962Pro-Ski Prostějov03:49:1600:58:25
20.M3/4Janků Zdeněk1955Loko Zábřeh03:51:4201:00:51
21.M3/5Doležal Libor1948TJ Baník Ostrava OKD03:58:2401:07:33
22.M3/6Sporek Miroslav1954Loučná nad Desnou04:03:4601:12:55
23.M3/7Albert František1958SK SKI-OB Šternberk04:07:3001:16:39
24.M3/8Havrda Zdeněk1955Horo Olomouc04:31:5101:41:00
25.M1/8Gaspierik Lubomir1970Lenochod05:11:1102:20:20
 Kukula Zdeněk1950Víno KarabinaVzdal 
 Dokoupil Vítězslav1952Marina 1Vzdal 
 Václavek Jiří1957SK SKI-OB ŠternberkVzdal 
 Kulich Jaroslav1963SK SKI-OB ŠternberkVzdal 
 Urban Rostislav1973Hydraulik CZVzdal 
 Kulík Vladislav1973CK MoravaVzdal 
 Fendrych Michal1976SK SKI-OB ŠternberkVzdal 
 Vajda Lubos1977LenochodVzdal